2733
2739
عنوان

دخترم هروقت ميره پيش باباش همش از زن باباش برام تعريف ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3255 بازدید | 65 پست
اگه تو هم مثل اون دختره بوس و بغل بلد بودی شوهرت اخلاقشم خوب میشد.    به نظرم کنترل روابط ...

آره اینکارارو نمیکنه بچه هم وسطشون می‌خوابه عقده گرفته از بچه مخصوصا میخواد سرش خالی کنه جاهای دیگه

👈🤷👉
گاهی طلاق اتفاقا بهتره گلم..اگر تو زندگیشون همش دعوا بوده و تشنج..تو روحیه بچه خیلی اثر بدی داره..اگ ...

درسته اینم خیلی بده ولی ای کاش همه زنوشوهرا غرورو لجبازیو تعصبای الکیشونو کنار میزاشتن باهم مهربون تر رفتار میکردن به خاطر ارامش خودشون 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته اینم خیلی بده ولی ای کاش همه زنوشوهرا غرورو لجبازیو تعصبای الکیشونو کنار میزاشتن باهم مهربون ت ...

اره.بخصوص وقتی پای بچه وسطه😕

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2728

استارتر عزیز میبینم که بقیه خیلی از دنیا بی خبرند و درک نمیکنن که بچه ی مبتلا به صرع یعنی چه! بعضیا که کلا رفیق دشمن آدمن تو سایت و نمک می‌پاشند اما عزیزم اول اینکه اصلا شوهر سابقت رو دنبال نکن.اون تموم شد و رفت

دوم اینکه سعی کن تو ازدواج دومت خوش باشی و حتی بوسیدن معمولی بیستون باسه.و آنا مهمترین نکنه که درسته دخترتون صرع داره و دوست دارین کنارتون باشه تا کنترلش کنین اما همسر شما،‌مدر این بچه نیست و درست نیست بچه وسط شما بخوابه.یا بچه رو کنار دست خودت بخوابین یا تختش رو منتقل کن تو اتاق خودتون کنار تخت خودتون.حتمااا این قضیه رو جدی بگیر

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺