2737
2734
عنوان

وای دوستان دخترم کلا دیوونه شده💔😰

| مشاهده متن کامل بحث + 3589 بازدید | 108 پست

اسی عکس پسره رو گذاشتی؟

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترسم بیشتر از همینه

عزیزم پسر تو این سن عقلش خیلی نمی‌رسه چیکارمیکنه مواظب دخترت باش نزار بیرون بره گوشیشو چک کن

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
ی عکس از پیجش بگیرم

زود باش گلم😅

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
2728
ببین من ازنه سالگی گوشی دارم شونزده سالگی بایکی رل زدم خونوادم فهمیدن کتکم نزدن ولی تیکه و  محد ...

عزیزم شما اون موقع ۱۶ سال بودین اون زمان فرق داره با الان این دختر خانم ۱۳ سالشه و همه پسرا دنبال رابطه‌ن!!

🌺تو را سپاسگزارم🎀
2740
عزیزم شما اون موقع ۱۶ سال بودین اون زمان فرق داره با الان این دختر خانم ۱۳ سالشه و همه پسرا دنبال را ...

نه همه پسرا دنبال رابطه نیستن من چهار سال باطرف بودم حتییی ازرو لباس ب اندام من دست نزده 

بنظرت کتک بخوره دیگ نمیره سمت این کارا؟اینامال زمان شماست بچه های الان کتک وخشونت روشون جواب نمیده ل ...

عزیزم خودم فقط چن ساله بزرگم از دختر اسی😐😅،

درسته حرفات با کتک چیزی درست نمیشه ولی میگم شاید بترسه دیگه دنبال این کارا نره!!

🌺تو را سپاسگزارم🎀
نه همه پسرا دنبال رابطه نیستن من چهار سال باطرف بودم حتییی ازرو لباس ب اندام من دست نزده 

منم میگم همه نه ولی شاید این پسره از اون دسته پسراس احتمال میدم!!

🌺تو را سپاسگزارم🎀
عزیزم خودم فقط چن ساله بزرگم از دختر اسی😐😅، درسته حرفات با کتک چیزی درست نمیشه ولی میگم شاید بترس ...

کسی ک بخادکاری بکنه میکنه 

باید باهاش دوست باشن نباید تو دوجبهه قراربگیرن وگرن مخفی کاری میکنه...مخفی کاری اصلااا سخت نیست من خودم بابهونه هایی خونوادمو میپیچوندم ک عقل جن نمیرسید