2737
2734
عنوان

خانم های گل یک روانشناس خوب در مشهد می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 116851 بازدید | 66 پست
ازنظر من بهترین روانشناس مشهد اقای عبدالله مروارید هستند . ایشون بهترین معلم زندگی من بودند . نه تنه ...

هذینه هاش چجوریع؟

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
سلام عزیزم انشاا.. که به روزای خوب زندگیت برگردی بهترین کا رو داری می کنی من به راوانشناس اعتقاد دا ...

من تعريف كلنيك «روانپزشكي-روانشناسي» دكتر «فرزانه كرمي» را زياد شنيده بودم. هم روانپزشك هستند و هم روانشناسي كار ميكنند.

من خودم از مراجعه کننده های دکتر «فرزانه كرمي» متخصص روانپزشكي (اعصاب و روان) هستم خیلی راضیم، یکی از دوستام اضطراب شدید و پانیک داشت که اون اول رفته بود پیش ایشون خیلی کمک کرده بود منو هم برای افسردگی معرفی کرد. خیلی حالم بهتر شده. من پیش روانپزشکای خیلی زیادی رفتم و هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه توسط یکی از دوستام رفتم پیش دکتر «فرزانه كرمي» واقعا تو کارشون تبحر دارن. چند سالی بود که مشکل اعصاب داشتم ولی الان حالم خیلی خوب شدم.

فعاليت شون در زمينه هاي: افسردگي، اضطراب، اسكيزوفرنيا، دوقطبي، اعتياد جنسي، خواب، خوردن، استرس، روان تني، اختلالات كودكان(پيش فعالي، رفتاري، تيك، يادگيري)، مشاوره تحصيلي، مشاوره ازدواج، مشاوره خانوادگي و... است.

يه حسني كه داره اين است كه؛ (( به صورت تلفني و آنلاين هم بيمار ويزيت ميكنند.))

مطبشون شلوغ است و از قبل بايد هماهنگي كنيد.

آدرس مطبش توی اصفهان، خيابان سجاد، خيابان سپهسالار، خيابان مسرور، نبش چهار راه حضرت قائم، طبقه اول

تلفن؛ ٣٦٣٠٣٣٩٦-٠٣١

همراه؛ ٠٩٩٤٠٦٨٢٨٩٦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خانم دکتر نگار اصغری پور و پدرشون که کلینیک مشاوره صدرا رو دارن، یا آقای دکتر مهدی امیری و خانمشون خانم دکتر الهام طاهری یا صادقی😅دقیق یادم نیست، یا آقای سینا اسفندیاری رو پیشنهاد میدم اگر هم خودشون وقت نداشتند بهتون در زمینه مشکل خاص شما مشاور معرفی میکنن، به تجربه میگم باید اول بدونید زمینه مشکل چیه، مثلا وسواسه، اختلالات فردیه، کودکانه،زوج درمانیه، چیه دقیق بعد برید دنبال یه متخصص که تو اون زمینه بیشتر کار کرده

2728
مرکز مشاوره پردیس-چمران 13-دکتر کشاورز خیلی خوبه ..من پیشش رفتم

عرض سلام و ادب میشه اسم کوچیک دکتر رو بفرمایین و خانم هستن یا اقا

عشق من امید من و بهانه ى زنده بودنم فاطمه جون ٦ اردیبهشت روشنى خونه کوچکیکمون شد. خدایا مهربونیهاتو شکر

کسی هست که  دکتر مهدی مدنی فرد رو بشناسه یا مراجعه کرده باشه پیش ایشون ؟

من از سایت دکتریاب همیشه استفاده میکنم برای دکتر زنان و نوبت اینترنتی میگیرم و حالا مدتیه که کمی فکرم درگیر یک موضوع شده و میخوام برم پیش روانشناس خوب و از دکتریاب ایشون رو دیدم که آنلاین هم نوبت دارن و نظرات هم خوبن گفتم قبل از اینکه برم، ببینم کسی ایشون رو میشناسه یا نه

https://doctor-yab.ir/Search/25411/دکتر-مهدی-مدنی-فرد/

2738
دیگه کسی روانشناس خوب نمی شناسه ؟ در محدوده احمد آباد باشه بهتره ...

سلام

در خیابان عارف ۳،ساختمان پزشکان یاس،طبقه دوم،سرکار خانم گیتی اسدالله زاده،ب جرئت میتونم بگم بهترین هستن.یه بار پیششون بری،عاشقشون میشی،اینقدر که ماه و کار بلد هستن

سلام ببخشید دخترم ۱۳ سالشه مشکل پیدا کرده وفم میکنه غریبها ذهنشو میخونن وباهلش حرف میزنن موندم پیش ر ...

دکتر مشهدی متخصص کودک و نوجوان هست و عالیه مطبش هم سمت وکیل آباده

2706