2733
2734
سلام دوستان گلم

زندگیم بسیار سخت شده و مدتهای طولانی ست که در حال تحمل کردن آن هستم ...

خستگی روحی اونقدر به من فشار میاره که بارها تا مرز خودکشی رفتم ، و چیزی که مانع از اینکار شده وجود دخترم بوده که نمی خواستم اسم خودکشی روی زندگیش سایه بندازه.

الان به این نتیجه رسیدم که باید حتما به یک روانشناس مراجعه کنم وگرنه روحیه من و گریه های زیادم باعث نتایج بد در رفتار دخترم میشه .

از شما کمک می خوام که یک روانشناس خوب به من معرفی کنید .. و همینطور برام دعا کنید تا زندگیم و شوهرم بهتر بشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مشاوره خوب در مشهد

مشاور عالی در مشهد

امیدوارم حالت سریعتر  خوب بشه..

خدا کنه هیچ کس مشکل نداشته؛ منم شرایطی مشابه رو پشت سر گذاشتم، می فهمم چی میگی..

یکی رو که خودم رفت بهت معرفی می کنم..

دکتر بهمن علیمرادی

بین وکیل اباد 7 و 9 پلاک 67

09304120508

...................

09159200269

سلام

آقای دکتر ارقبایی فوق العادست مشاوره خیلی خوبیه

هر کدام از دوستام رفتن پیش ایشون خیلی از کارشون راضی بودند

امیدوارم شما هم نتیجه بگیری

آدرس:مشهد بلوار وکیل آباد ابتدای هفت تیر پلاک 1 واحد 2 مرکز مشاوره روان پژوه

تلفن: 38694055

چه قشنگ همه مشاورها اومدن بصورت غیر مستقیم شماره آدرسشون گذاشتن از خودشونم تعریف کردن .     

مثال : دکتر فلانی خیلی عالیه ( خودشه میگه ) اینم شمارش ‌... فقط کم مونده بود سایز کفشش بنویسه .   

گلم٬مشک آن است که خود ببوید ... نه آنکه عطار 

( خود مشاور ) بگوید ...    

سلام 

ازنظر من بهترین روانشناس مشهد اقای عبدالله مروارید هستند . ایشون بهترین معلم زندگی من بودند . نه تنها حرف های مند میشنیدند بلکه به بهترین نحو ممکن منو راهنمایی کردند تا بتونم رشد کنم و از تاریکی مطلق به نور برسم . 

ادرس سایتشونو براتون میذارم میتونید از طریق ادرس سایتشون به تلفن و ادرسشون دسترسی پیدا کنید . 

Www.morvaridpsy.ir

سلام، از نظر من بهترین مرکز مشاوره و مشاور توو مشهد / مرکز روانشناسی و مشاوره سیب - دکتر بهمن علیمرادی / اطلاعاتش رو گذاشتم، اگر خواستی برو/ به نظرم بهترین روانشناس مشهد رو اونجا پیدا می کنی. 

آدرس ؛ مشهد حاشیه بلوار وکیل آباد، بین 7 و 9 پلاک 67

051-36017193

09159200269

09382741900

سحر جان با دکتر  بهمن علیمرادی موافقم 

ولی آدرسش یه جای دیگه است..

خواهرم پیش ایشون میره

شایدم دو تا آدرس داره

چهار راه آزادشهر، بین معلم ۸ و ۱۰، ساختمان پزشکان برج آبشار،  طبقه ۶ واحد ۶۰۳
تلفنش درسته
051 - 36017193

2706