2737
2739
عنوان

چجوری خونه دار بشیم ؟

156 بازدید | 10 پست

من همسرم شغلش کانال سازی کولره و درامدش انچنانی نیست فصلیه بیشتر خودمم خانه دار و اجاره نشین با رهن ۴۰ تومن خیلی خستم از بس ازین خونه میرم تو خونه دیگه و جدال با صابخونه های بی رحم وسایلم همه نابود شده خودم دیگه کلافه ام چیکار کنم نه ماشین نه خونه تو بدترین جای تهران زندگی میکنیم از بس پولمون کمه دارم کم میارم واقعا امیدی ندارم

بعضیایه جوری رو مخن که حتی موز خوردنشون هم صدای خیار میده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما باید تهران باشید؟ 🥲

نمیتونید یجای دیگه برین ک مخارج کمتر باشه بتونید پس انداز کنید

هرچند الان انقد گرون شده ک با هیچ پس اندازی نمیشه خونه خرید🥲🥲🥲🥲🥲🥲

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728

شغل دوم و سوم داشتن تنها راه حل... و بعد با درامد هی سرمایه گذاری کنی‌...و ای درامدت بیشتر بشه

یا اینکه وام بگیرید

واقعا چه راه حل دیگه ای داره!؟ 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
شغل دوم و سوم داشتن تنها راه حل... و بعد با درامد هی سرمایه گذاری کنی‌...و ای درامدت بیشتر بشه یا ا ...

مشکل اینجاست اصن شغل نیست همه کارا سرمایه میخوان حقوق کارگری نهایت ۳ تومنه ک هیچچچچی نیست

2740
حتما باید تهران باشید؟ 🥲 نمیتونید یجای دیگه برین ک مخارج کمتر باشه بتونید پس انداز کنید هرچند الا ...

اخه اگه یه کمی هم کار هست فقط تو هرانه شهرستانا کار نیست اصلا قبلا شهرستان بودیم از بی درامدی اومدیم اینجا

مشکل اینجاست اصن شغل نیست همه کارا سرمایه میخوان حقوق کارگری نهایت ۳ تومنه ک هیچچچچی نیست

یکیو میشناسم انلاین شاپ داره

یکسال زحمت کشید واسه پیجش

الان روزی ۱۰۰ تا ارسالی داره و ماهانه ۲۰ ۳۰ تومن درامد اونم از فروش لوازم ارایش

کلا مغازه و فروش محصول درامدش خوبه 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه