2733
2734
عنوان

برادر شوهرم میخاد واتساپمو هک کنه توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی از یکی عتیقه ترید

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
2738

با این مدل رفتار و طرز فکر بچگونتون مجبورین مگ زندگی متاهلی رو شروع کنین؟ 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

از دخالت برادرشوهرت قند تو دلت اب مبشه ؟

من بودم که جر واحرش میکردم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
چرا باید برا اون فقط باز بزاری

چون از خانواده شوهرم اون فقط گوشی لمسی داره.. یجور فقط میخاستم ب خانواده شوهرم بفهمونم پروف سر لخت گذاشتم.. حسابی مث اینکه اتیشی شدن🤣🤣🤣🤣🤣 

از دخالت برادرشوهرت قند تو دلت اب مبشه ؟ من بودم که جر واحرش میکردم 

اخه اصلا بحث برادر شوهرم نیست. اون تنها کسیه ک تو خانوادشون گوشی داره میتونه ب خانوادش برسونه عروسمون پروف گذاشته. شوهرمم بفهمه اتیش بگیره🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چون از خانواده شوهرم اون فقط گوشی لمسی داره.. یجور فقط میخاستم ب خانواده شوهرم بفهمونم پروف سر لخت گ ...

چندرسالته 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2706