2733
2734
عنوان

نوجوانا بزرگ ترا کمکم کنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین درک میکنم دوست داری اینا رو داشته باشی چون خودم جات بودم رفتار مامانت درست نیست ولی استفاده از لوازم آرایشی کلاااا درست نیست حتی برای من مامانت کلا چون کلی آسیب به پوستت میزنه 

میتونی داشته باشی فقط برای مهمونی و عروسی 

البته الان هنوز هم زوده 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

عزیزم اینکه نمیزارن آرایش کنی خیلی خوبه چون تاثیر منفی روت میزاره. اجازه آرایش کردن دادن به افراد با سن سال کم باعث میشه که به اونا تلقین بشه که شما زشتی و فقط با آرایش کردن خوشگل میشی و اعتماد بنفستو تضعیف میکنه

بی تفاوت نسبت به همه چیز

عزیزم 

تو فکر میکنی قوی بودن تو ارایش کردنته؟ 

میدونی الان چقدر زیبایی؟ 

میدونی اگه به فکر اینچیزا نباشی بیشتر قوی بودنت رو نشون میدی؟ 

اگه بیای بجای لوازم ارایشی کتاب بخونی بتونی دو سه تا کلمه بیشتر یاد بگیری تا بتونی قوی تر با دیگران مکالمه داشتی خیلی بهتره تا با زیباییت بیای تو جمع

شاید اون اولاش بگن عه چه خوشگله اون دختره

ولی بعدش چی؟ 

ارایش هم بکنی تو این سن برا کسی قوی دیده نمیشی🤍

سعی کن چون اول نوجوونیت هستی از این چیزا دوری کنی و زیبایی واقعی رو بشناسی

اول از همه اینکه آرایش کردن نشونه بزرگ شدن نیست  دوم اینکه @نی_نی_یار_شب     راست ...

خانوم به زور که نمیشه چیزی رو به کسی فهموند وقتی اینجوری رفتار میکنید ایشون هم دوباره میان 

بهتر بود نصیحتشون کنید

گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهاییکشید، نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی، بلکه ببینی چه کسی برای دیدنت دیوار را خراب می کند...⁦❣️⁩و من دیوار کشیده ام بین خود و همه‌..⁦❣️⁩
2740

خب گل دختر من خودم پونزده سالمه اما آرایش نمیکنم هنوز چون خودم میدونم هنوز سنم کمه خیلی وقت هست برای این کار و اینکه اگه بخوای از الان شروع کنی به آرایش کردن به پوست خودت لطمه میزنی 

صبر کن یکم بزرگ تر بشی بعد باهاشون صحبت کن

خودتم همینجوری دوست داشته باش😉

اولا که این سایت مناسب سنت نیسیت

دوما ارایش هم مناسب سن دختر ۱۲ ساله نیست! چون هنوز چهره بچگونه هست و با ارایش یه جوری میشه ارایش برای ۱۵ ۱۶ به بالاس دیگه حداقل و دوستت هم که ارایش کامل میکنه دلیل بر درست بودن کارش نیست هر چیزی زمانی داره

سوما ۱۲ سال کلاس ششم بچس دیگه میانسال که نیست ماهم ۱۲ سالمون بود بازی میکردیم هنوز همچین چیز بدی بهت نگفتن که بهت برخورده

اینکه استفاده نکنی درسته برای خودت خوبه ولی از اونجایی که عقده ای بشی ارایش عروس میکنی بعدا میری توی خیابون یه ضد افتاب بزن حتما چون واجبه برای پوست و بالم لب و یه رژ که ضایع نباشه عزیزم کلا شادابی پوستت گرفته میشه با ارایش و اینکه اعتماد بنفستم کم میشه اونطوری بی ارایش حدضر نیستی جایی دیده بشی و احساس زشتی میکنی ولی برای سن تو طبیعیه این چیزا رو دوست داشته باشی میتونی فرمژه هم بگیری که یکم مژهات حالت دار بشن فقط زیادی فشار ندی  مژهاتو بکنی سعی کن تمیز لباس بپوشی 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

دخترم کار مادر شما درسته. هر کاری سن خودشو میخواد. ۱۲ سالگی خیلی زوده که بخوای ارایش کنی. در ضمن نی نی سایت اصلأ مناسب سن شما نیست وارد موضوعات و مشکلات زندگی بزرگسالا میشی که هنوز ذهن لطیفت امادگیشو نداره

عزیزم همسن دختر من هستی اینجا مناسب شما نیست. و آرایش کردن از الان واقعا پوست رو خراب میکنه  

آرایش کردن نشونه بزرگ بودن نیست با عاقلانه صحبت کردن و بچگانه رفتار نکردن میتونید بگی بزرگ شدی. من بعضی وقتا اجازه میدم دخترم یه رژ لب بزنه ولی مدام بهش یادآوری میکنم که همینطوری بشدت زیباست و نیاز به آرایش نداره

2706