2703
2553
عنوان

نوجوانا بزرگ ترا کمکم کنید😢

861 بازدید | 40 پست

سلام من یه نوجوونه ۱۲ ساله هستم نمی‌دونم چرا به آرایش کردن علاقه دارم آخه میدونید؟ من یه جورایی یهو بزرگ شدم کاملا کودک بودم و عروسک بازی میکردم که یهو سینه هام بزرگ شد و حس کردم بزرگ شدم ولی چون یهو بزرگ شدم همه فکر می‌کنن من بچه ام و باورتون میشه میگن برو تو اتاقت بازی کن!

من حالم از اینجور حرفا به هم میخوره و دوست دارم آرایش کنم نمی‌دونستم چطوری به مامانم بگم برای همین گفتم من بالم لب می‌خوام بخرم که لبام خشک نشه بعدش کم کم گفتم می‌خوام رنگ دار باشه بعدشم داشتیم می‌رفتیم مسافرت آفتاب هم بود گفتم می‌خوام ضد آفتاب استفاده کنم که پوستم خراب نشه بعد یه ریمل خشک شده از وسایلاش برداشتم و گفتم می‌خوام از این هم بزنم گفت دیگه داری پررو میشی و اجازه نداد با اینکه خشک بود بعد با دوستم تماس تصویری گرفتم و تنها تو خونه بودم اون داشت لوازم آرایشی هاشو بهم نشون میداد حتی کانسیلر داشت!

ولی من فقط و فقط یه بالم لب داشتم الان هم دوست دارم آرایش کنم هم اینکه همه بفهمند من بزرگ شدم کمکم کنید 😢

من دختری هستم که دوست دارم نشون بدم قوی هستم برای همین جلو بقیه گریه نمیکنم تو دوره ی نوجوانی هم که میدونید اشک دم مشک شدم😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه اکثر دختراهمینن تو این سن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2456

ببین این حسا طبیعیه تو این سن

ولی

ارایش پوستت رو نابود میکنه 

به جاش به پوستت برس تا بدون مشکل باشه 

الان تو سن رشدی ارایش برای پوستت ضرره

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 

دوستانه میگم از سایت برو

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2714

بهتر ارایش نکن پوستت سالم بمونه عوضش به پوستت برس که ترو تازه بمونه اینجوری نیازی به لاوازم ارایش هم پیدا نمیکنی ای کاش ماهم که بچه بودیم عوض اینکه لوازم ارایش بدن دستمون یه ذره به پوستمون میرسیدن

اول از همه اینکه آرایش کردن نشونه بزرگ شدن نیست 

دوم اینکه @نی_نی_یار_شب    

راستش اینکه سنین شما اینجا باشن هم به خودتون اسیب میزنه و هم آرامش خیلیا رو از بین میبره

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

اینجا اصلا مناسب سنتون نیست دختر خوب

این یه نصیحت برادرانه هست از سایت برو خودت بزرگ شدی میفهمی به نفعت بوده ، به حرف مادرتونم گوش بدین

گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهاییکشید، نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی، بلکه ببینی چه کسی برای دیدنت دیوار را خراب می کند...⁦❣️⁩و من دیوار کشیده ام بین خود و همه‌..⁦❣️⁩

ازلحاظ ظاهری بزرگ شدی فقط

گلم زیاد احساس بزرگ بودن نکن چون واقعایجاهایی اسیب میبینی،مثلا بودن توی همین سایت الان روحیت حساسه...

شماهنوز نمیتونی درست نظردیگران رو درک کنی شاید محیط اطرافت مناسب اینجوراستایل نباشه یاخانوادت اهل اینحورچیزانباشن

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
2706