2733
2739
عنوان

نوجوانا بزرگ ترا کمکم کنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 40 پست

عزیزم اول اینکه تقریبا همه تو اون سن تمایل دارن ارایش کنن چون دقیقا حس میکنن بزرگ شدن و مجذوب ارایش میشن

اما ارایش کردن واقعا مناسب اون سن نیس

درمورد ضدافتاب و بالم لب هم بگم که اونها جزو لوازم ارایشی محسوب نمیشن و نیاز هر پوست سالمی هستن تو الان بری داروخونه ضدافتاب کودکان هم وجود داره پس ضدافتاب جزو لوازم ارایش نیس با خیال راحت استفاده کن 

درمورد دوستت هم رک و راست بهت بگم اگه واقعا لوازم ارایش خودش باشه خانوادش اشتباه کردن که از الان بهش اجازه دادن ارایش کنه و...

یه وقتی هست بچه استعداد گریم داره ، همچین بچه ای و من باشم تمام انواع و اقسام وسایل و براش میخرم تا وقتشو صرف علاقش کنه اما بهش اجازه نمیدم که بصورت روزانه یا در مهمونی و ....از وسایل گریمش برای ارایش استفاده کنه 

من قبول دارم تو بزرگتر از سالهای پیش هستی و اول مسیر استقلال شخصیتی اما سنت مناسب استفاده از لوازم ارایش نیس

تو الان باید زیبایی های خودتو ببینی

از الان شروع کنی ارایش کردن کم کم اعتماد بنفستو از دست میدی و دیگه خودتو بدون ارایش زیبا نمیدونی

ضمن اینکه لوازم ارایشی باعث میشن چهره به مرور زمان شکسته شه 

حتی اگه تمام دوستات دارن یه الگوی غلط و تکرار میکنن دلیل نمیشه تو هم تکرارش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خواهش میکنم از سایت برو که ممکنه مشکلاتی برات پیش بیاد می‌دونم الان فکر میکنی بزرگی و میفهمی اما گوش کن بعد بهش میرسی مامانت صلاحت و میخواد 

شما هنوز بچه ای منم میتونم جای داداش بزرگتر نصیحتت کنم ، الان خودت و درگیر مسائل سایت نکن

گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهاییکشید، نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی، بلکه ببینی چه کسی برای دیدنت دیوار را خراب می کند...⁦❣️⁩و من دیوار کشیده ام بین خود و همه‌..⁦❣️⁩
میدونی از اینجا بره بعدش کجا میره؟تلگرام...گپای مختلط...پیویه پسرا و...

ازکجا میدونی اونجام نیست؟؟؟؟؟ به هر حال شرایط حاضر سایت واسه نوجون به این شکنندگیو توصیه نمیکنم.... من فقط نظرمو گفتم 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2728

با ارایش کردن خودتو قوی نشون نمیدی فقط میگی من میخوام از بزرگترا الگو برداری کنم یه تصویر فیک باشم از دیگران

نشون میدی اعتماد بنفس نداری 

و کدوم ادم بدون اعتماد بنفسی میتونه در چشم دیگران قدرتمند باشه؟

میدونی از اینجا بره بعدش کجا میره؟تلگرام...گپای مختلط...پیویه پسرا و...

ترکید 

از اینجا هم نره مطمئنا اونجاها هست وقتی نی نی سایت رو پیدا کرده دیگه اینستاگرام وتلگرام رو که همه میشناسن

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2740
دگ حداقل اونجا نمیره  اگه داری می‌خونی اونجا نرو😐😂

فک نکنم دیگه بیاد بخونه😂😂ولی باورم نمیشه متولد ۸۹ اومده سایت و تاپیک میزنه اخه متولد ۸۹ ۱۱ سالش میشه فک کنم 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها