2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم باهاش اونطوری حرف زدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 35 پست
حالا بعدا پول افتاد دستت براش واريز كن بگو نميخوام شما هم ضرر كني

اینجوری ناراحت نمیشه؟

چقد بریزم ینی دوباره ۱۵۰ بریزم؟

اخه اگه میخواستم ۳۰۰ خرج کنم یه چیز قشنگتر میگرفتم😞

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤
اخه گناه دارن یوقت تو ذوقش نخوره  چون عالووراش کمه مشتریشم باید کم باشه بعد مشخص بود من خرید ...

نگا کن اون قبلیشو بش پس بده ک ضرر نزنی بهش بعدیم ک میفرسته خب وظیفشه دیگ ک باید از اول درس انجام میداد 

ن بابا جوش نزن مردم انقد دغدغه دارن ب مشتریاا نمیرسه انقد خودتو اذیت نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کن که پانیذ و علیرضا تا ابد پیش هم و کنارهم بمونن روز به روز علیرضا بیشتر عاشق پانیذ بشه 

بجا دوستم گفتم ... لطف کن اینم دعا کن متشکریم 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
خب تو بگو نه قبلی رو پس میدم ...!

گفتم حتما دیگه لازمش ندارن اخه خودم طرح داده بودم از نت

وای اشتباه کردم😭

الان برم بگم دیر نیس؟

2728
عزیزم قبلی رو پس بده درست میگید گناه داره

بخدا اصن به ذهنم نرسید که ممکنه تعارف کرده باشه

الان برم بگم نمیخوام به شما ضرر برسه اگه واستون زحمت میشه دوباره نفرستید یا حداقل قبلی رو برگردونم

خوبه؟

گفتم حتما دیگه لازمش ندارن اخه خودم طرح داده بودم از نت وای اشتباه کردم😭 الان برم بگم دیر نیس؟

دیر نیست بگو و بهشون قبلی رو پس بده بگو عذاب وجدان میگیری که بدونن فکر نکنن از خرید و ... ازشون بدت میاد 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
آدم خوبی هستی انگار🙂 آدم هایی با روح پاک کم هست روحت پاکه  لطف کن برام دعا کن دعا کن که حاجت ...

ان شاالله به حاجتت برسی عزیزدلم صلوات فرستادم برات

توام برا من دعا کن🥲

2740
ان شاالله به حاجتت برسی عزیزدلم صلوات فرستادم برات توام برا من دعا کن🥲

مرسی 

۱ صلوات برات فرستادم مرسی

نگا کن اون قبلیشو بش پس بده ک ضرر نزنی بهش بعدیم ک میفرسته خب وظیفشه دیگ ک باید از اول درس انجام مید ...

الان برم بگم نمیخوام به شما ضرر برسه اگه واستون زحمت میشه دوباره نفرستید یا حداقل قبلی رو برگردونم

خوبه؟

بخدا اصن به ذهنم نرسید که ممکنه تعارف کرده باشه الان برم بگم نمیخوام به شما ضرر برسه اگه واستون زحم ...

بله گلم ،بگو قبلی رو پس میدم ضرر نکنید. تا هم خودتون عذاب وجدان نداشته باشید و راضی باشید هم اونا نکنه تازه کارن تو ذوقشون بخوره 

خودم رو جاشون گذاشتم ،به قول خودتون خوش برخوردن بودن ،این اشتباهات پیش میاد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
دعا کن که پانیذ و علیرضا تا ابد پیش هم و کنارهم بمونن روز به روز علیرضا بیشتر عاشق پانیذ بشه  ...

انشاالله همیشه بمونن واسه هم

من فقط خیلی حساسم خوبی از خودته عزیزم😞

الان برم بگم نمیخوام به شما ضرر برسه اگه واستون زحمت میشه دوباره نفرستید یا حداقل قبلی رو برگردونم ...

نههههه دیگ دختر تا این حد فداکاری نکن 

مگ تو نمیگی بودجه ات برا کادو همون ۱۵۰ بوده خب اگ اون گل مورد نظرتو نفرسته خودتم ضرر کردی دیگ 

برو بهش بااحترام بگو نمیخوام بهنون ضرر برسه گل جدید رو ک اوردین این گل رو پسش میدم بهتون 

نه عزیزم. ولی به قول دوستمون، میتونی قبلی رو هم پس بدی اگه ناراحتی.

خوبه؟

دیر نیست بگو و بهشون قبلی رو پس بده بگو عذاب وجدان میگیری که بدونن فکر نکنن از خرید و ... ازشون بدت ...

واقعا بنظرم حق داره ناراحت بشه که قبلی رو هم پس نفرستادم

الان میرم میگم🥲

2706