2733
2739
عنوان

وای من‌ خودمو کشتم‌ یعنی کسی تعبیر این خابو بلد نیس؟😭❌❌❌😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 34 پست
مجردی؟؟ فکرش میخابی  ، یا اینک توی تلویزون بچشمت خورده شاید بخاطر اونه

نه متاهلم

اسب خوبه تو تعبیر خواب ک اینجوری نوشته

البته بی دلیلم نیس شاید ب اسبای برادرشوهرم فک میکنم😂

ای تف ب این زندگی😐🔪میخام حرص نخورم ولی نمیشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه متاهلم اسب خوبه تو تعبیر خواب ک اینجوری نوشته البته بی دلیلم نیس شاید ب اسبای برادرشوهرم فک میک ...

اره تعبیرش خوبه ، مجرد بودی تعبیرش شوهر بوده😂 

وای خوشبحالت من ک عاشق اسبم میمیرم براش 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
اره تعبیرش خوبه ، مجرد بودی تعبیرش شوهر بوده😂  وای خوشبحالت من ک عاشق اسبم میمیرم براش&nbs ...

عهههههه😂😂

دوتا اسب داره یکیشو سوار میشه یکیشم ول میکنه جلوتر از خودش میره اسبه

خیلی عشقن😍❤❤❤

ای تف ب این زندگی😐🔪میخام حرص نخورم ولی نمیشه 
2731
عهههههه😂😂 دوتا اسب داره یکیشو سوار میشه یکیشم ول میکنه جلوتر از خودش میره اسبه خیلی عشقن😍❤❤❤

وایییی چ قشنگ 😍😍😍 عکسشونو داری 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖