2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعاهای من بیشتر برا بقیه تاثیر داره تا خودم

میشه برا من دعا کنی خونه دار بشیم چند ساله عقدیم

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
آره چرا نده همیشه صدامو شنیده و به دلم آرامش انداخته 

میشه برا خونه دار شدنمون دعا کنی آخه چند سالع عقدیم دوران  عقد خیلی سخته خدایا 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2728
عزیزم چشم شماهم منو دعا کنید من خیلی زجر کشیدم ولی نمیدونم چرا تو دعا خودم فراموش میکنم شاید لایق نم ...

واستون صلوات فرستادم  التماس دعا😍💔

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
یه جاییت لنگ بوده     وگرنه میرسیدی به درجات معنوی بالاتر

مهربان شما شیعه هستید؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

فقط یه بار حدود ۲ ماه پیش دعا کردم یه شخص خاصی ازم خوشش بیاد،از ته دلم خواستم

از اون روز به بعد اون شخص نسبت بهم توجه خاصی داره(درحالیکه تقریبا غیرممکن بود و اصلا فکرشو هم نمیکردم)

ولی حیف که مال هم نمیشیم،راستش از دعام هم پشیمون شدم قبلا که فکرم درگیرش نبود حالم بهتر بود😔😔

...
2738
دفیقا واسه منم 🥲 یعنی هرکس ازم خواسته دعاش کنم برآورده شده ولی من نه 😥حتی یه روزنه امید هم نمی‌بین ...

میشه واسم دعا کنی،😔اسمم سمیراس

میشه واسه حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین مرسی ازتون

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

برای حاجت روا شدن، صلوات زیاد به حضرت زینب هدیه کنید!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7748610/

هرکی حاجت داره و دنبال مغفرت و رحمت و اجابت خداست بیاد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7673836

اعمال مجرب برای رسیدن به حاجتها:

صلوات به همراه دعا برای ظهور امام زمان حتما معجزه میکنه.

چله سوره یاسین

چله سوره طاها

چله سوره مزمل

چله دعای توسل

چله حدیث کسا

چله زیارت عاشورا

چله دعای مشلول به یکی از این سه روش

چهل روز روزی یک بار

بیست روز روزی دو بار

هفت روز روزی سه بار

با وضو و طهارت باید باشه.

دو رکعت نماز به همراه تسبیحات حضرت فاطمه سلام الله علیها و صد صلوات هدیه به امام زمان و حضرت ابوالفضل و حضرت زینب علیهما السلام.

نماز توسل به حضرت فاطمه سلام الله علیها

نماز توسل به امام زمان

نماز توسل به پیامبر صلّی الله علیه و آلِه خصوصا نماز روز پنجشنبه

صلوات خاص حضرت فاطمه به تعداد حروف ابجد نام حضرت 530 بار

چند نماز برای امام حسین و امام رضا علیهما السلام وارد شده.

و تو اینترنت میتونین سرچ کنین همه اهل بیت نماز خاص براشون هست به شکلهای مختلف با دعاهای بعد از نماز هر کدوم به دلتون نشست بخونین.

استغفار زیاد بگین که داروی مشکلاته و خیلی معجزه میکنه.

گفتن ذکر یونسیه حداقل هفتاد بار.

ولی ختمهای مختلف براش در اینترنت نوشته بود که از چهارصد بار شروع میشه.

سوره یاسین هم خیلی معجزه میکنه خصوصا هدیه به حضرت نرجس مادر امام زمان بخونین.

برای حضرت زینب سلام الله علیها هم صلوات خیلی معجزه میکنه.

کتابی که در امضای من هست حتما دانلود کنین و بخونین و برای هرکس حاجت داره و به مطالب رحمت و مغفرت و اجابت الهی نیاز داره بفرستین.

تاپیک بیاییم بعد از نماز که دعا قطعا مستجاب است که درباره فرج امام زمانه اون رو هم حتما بخونین و فایل صوتیش رو دانلود کنین و لینک دانلود فایل یا لینک مطلبم رو برای همه عاشقان و منتظران امام زمانم بفرستین!

انشاءالله که همگی حاجت روا باشین و باشیم و در پناه امام زمان و ظهور بهترین زندگی رو داشته باشیم و از یاران و محبان واقعی حضرت باشیم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

برای حاجت روا شدن، صلوات زیاد به حضرت زینب هدیه کنید!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7748610/

هرکی حاجت داره و دنبال مغفرت و رحمت و اجابت خداست بیاد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7673836

اعمال مجرب برای رسیدن به حاجتها:

صلوات به همراه دعا برای ظهور امام زمان حتما معجزه میکنه.

چله سوره یاسین

چله سوره طاها

چله سوره مزمل

چله دعای توسل

چله حدیث کسا

چله زیارت عاشورا

چله دعای مشلول به یکی از این سه روش

چهل روز روزی یک بار

بیست روز روزی دو بار

هفت روز روزی سه بار

با وضو و طهارت باید باشه.

دو رکعت نماز به همراه تسبیحات حضرت فاطمه سلام الله علیها و صد صلوات هدیه به امام زمان و حضرت ابوالفضل و حضرت زینب علیهما السلام.

نماز توسل به حضرت فاطمه سلام الله علیها

نماز توسل به امام زمان

نماز توسل به پیامبر صلّی الله علیه و آلِه خصوصا نماز روز پنجشنبه

صلوات خاص حضرت فاطمه به تعداد حروف ابجد نام حضرت 530 بار

چند نماز برای امام حسین و امام رضا علیهما السلام وارد شده.

و تو اینترنت میتونین سرچ کنین همه اهل بیت نماز خاص براشون هست به شکلهای مختلف با دعاهای بعد از نماز هر کدوم به دلتون نشست بخونین.

استغفار زیاد بگین که داروی مشکلاته و خیلی معجزه میکنه.

گفتن ذکر یونسیه حداقل هفتاد بار.

ولی ختمهای مختلف براش در اینترنت نوشته بود که از چهارصد بار شروع میشه.

سوره یاسین هم خیلی معجزه میکنه خصوصا هدیه به حضرت نرجس مادر امام زمان بخونین.

برای حضرت زینب سلام الله علیها هم صلوات خیلی معجزه میکنه.

کتابی که در امضای من هست حتما دانلود کنین و بخونین و برای هرکس حاجت داره و به مطالب رحمت و مغفرت و اجابت الهی نیاز داره بفرستین.

تاپیک بیاییم بعد از نماز که دعا قطعا مستجاب است که درباره فرج امام زمانه اون رو هم حتما بخونین و فایل صوتیش رو دانلود کنین و لینک دانلود فایل یا لینک مطلبم رو برای همه عاشقان و منتظران امام زمانم بفرستین!

انشاءالله که همگی حاجت روا باشین و باشیم و در پناه امام زمان و ظهور بهترین زندگی رو داشته باشیم و از یاران و محبان واقعی حضرت باشیم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

خدا خیلی مهربونه و خیلی به ما نزدیکه.

خدا منتظر ماست تا به آغوش رحمتش برگردیم

کارای خوبمون رو بیشتر کنیم

از گناهانمون استغفار کنیم.

به رحمت بینهایتش و اجابتش، مغفرتش و لطف و کرمش امیدوار باشیم.

اونوقت میبینیم خدا باهامون چِها که نمیکنه از مهربانی بینهایتش!

بهشت، مظهر رحمت واسعه خداست، و سزاوار ارزش وجودی انسان است كه در سايه رحمت واسعه الهی قرار گيرد.

از اين رو مولای متقيان علی عليه السلام، ثمن و بهای حقيقی نفس انسان را بهشت میداند و میفرمايد آن را به كمتر از بهشت نفروش.

نهج البلاغة: حكمت 456.

خدايی كه خود را در قرآن، مهربانترين مهربانان و رحمان و رحيم و كريم و غفور و عزيز و ودود و ملك و قدوس و لطيف و صاحب فضل و قبول كننده توبه ستوده است.

عبد نبايد از لطف و عنايت و رحمت پروردگار عالميان نا اميد باشد؛

چرا كه او با وجودی قدسی و پروردگاری مهربان و كريم روبروست؛ كسی كه هر گناهكاری را به توبه دعوت میكند تا او را بيامرزد، و هر ورشكسته ای را میخواند تا ورشكستگیش را جبران كند، و هر دردمندی را دعوت میكند تا درمانش نمايد.

شخصی به يكی از سالكان راه دوست گفت: من دامن به گناه آلودم، آيا گمان میكنی كه مرا بپذيرند؟ گفت: وای بر تو، خدا اعراض كنندگان و پشت كنندگان به حق و حقيقت را می خواند، چگونه ممكن است از در خانه اش كسی را كه به حضرتش ملتجی شده و به او پناه آورده براند؟!

مرحوم «ابن فهد حلی» در كتاب عدّة الداعی روايت كرده:

هنگامی كه حق تعالی موسی عليه السلام را به سوی فرعون فرستاد تا او را (از گناهانش) بترساند، به موسی عليه السلام فرمود: به فرعون بگو كه: من به عفو و آمرزش و گذشت (از عيوب) و بردباری (نسبت به گناهكاران و اجابت دعای گدايان)، بيشتر از غضب و عقوبت شتاب میكنم.

عدّة الداعی: 145؛ بحار الأنوار: 13/ 63، باب 2.

آری، معامله او با اهل توحيد جز با فضل و احسان نيست و نبوده و نخواهد بود.

كسی كه به يگانگیش شهادت دهد و تا اندازه ای به خواسته های حضرتش جامه عمل بپوشاند، مورد لطف بیكران و رحمت بینهايت قرار خواهد گرفت و با لطف و كرمش با آنان معامله میكند.

خدای مهربان، با كمترين دستآويزی، دريای رحمتش را به سوی بنده اش سرازير میكند، و او را از همه طرف، مورد لطف و محبّت قرار میدهد.

مهر و محبّت الهی را چگونه میتوان درك كرد و مقام رحمتش را چگونه میتوان بر غضبش مستولی ندانست در حالی كه رحمت او همه چيز را فرا گرفته است؟

«يَا مَنْ سَبَقَتْ رَحْمَتُهُ غَضَبَهُ،» (دعای عرفه).

رأفت و رحمت حضرت حق تمام عالم را فراگرفته و ريزترين موجودات عالم تا با عظمتترين آنان مشمول رحمت حقند.

چه جای نا اميدی است از خدايی كه برای نجات بنده اش دنبال بهانه ای است هرچند كوچك.

احسان و فضل حق نسبت به همه موجودات به ويژه انسان، فراگير است و سفره رحمت بینهايتش گسترده، و لطف و مهربانی و كرمش برای همگان آماده است.

درگاهش درگاه نوميدی نيست، و پيشگاهش پيشگاه بخل و طرد كردن نمی باشد.

فضل و جود و كرم و بخششش دائمی است و دست عطايش برای عطا كردن به همگان باز و چشم انتظاريش برای روی آوردن بندگان به درگاهش هميشگی است.

من کتابی دارم در کامپیوترم که در سال 97 با خدا عهد کردم که منتشرش کنم.

و بفرستم برای هر کسی که دنبال مغفرت و رحمت و محبت و اجابت الهی میگرده!

هدف آفرینش رسیدن به رحمت واسعه خداست

خدا ما رو آفریده تا کانال رحمت بینهایتش در این عالم باشیم!

لطفا کتاب رو از این لینکها دانلود بفرمایین.

بخونین و ممنون میشم اگه حال دلتون خوب شد به من هم خبر بدین و من  رو از دعای خیرتون بی نصیب نفرمایین!

ممنون میشم برای هرکس نا امید شده یا دلش شکسته بفرستین تا حال دل همه خوب بشه و دوباره به آغوش پرمهر الهی برگردند.

دانلود فایل متنی کتاب فرمت doc:

https://uupload.ir/view/mohabbat_elahi_yo00.doc/

دانلود کتاب با فرمت pdf:

https://uupload.ir/view/mohabbat_elahi2_axzj.pdf

جلوه هایی از مهربانی و رحمت واسعه الهی:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7657611

هرکی مطلبم در مورد حاجت روا شدن با صلوات برای حضرت زینب رو خوند
یا به یکی از راههایی که برای حاجت روا شدن نوشتم عمل کرد و حاجت روا شد
یا کتابم رو خوند و حال دلش خوب و معنوی شد و عاشق خدا شد، لطف کنه بهم درخواست دوستی بده و تعریف کنه برام و من رو از دعاهای خیرش فراموش نکنه!

بله.
خدا رو شُکر حاجت از خدا زیاد گرفتم.
کلا خدا تو زندگی با من خیلی مدارا کرده.
از هرچی میترسیدم یا بقیه باعث ترسم میشدن خدا الحمدالله حفظم کرده.
خیلی باهام خوب تا کرده الحمدالله.

2706