2726

دعاهای من بیشتر برا بقیه تاثیر داره تا خودم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام دعااااا کن😭

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2728

اره اره

امسالم تقریبا بعد چند سال به خیلیییی از ارزوهام رسیدم

دمش گرم خیلی  مشتیه اون بالایی

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
برام دعااااا کن😭

مشکلت چیه گلم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بله 

خیلی دلشکسته بودم خیلیییی. 

بعد یه خیلی عبادت کردم 

خیلییییی خیلییییی عبادت 

خیلی به خدا نزدیک شدم 

از عالم غیب خیلی چیزا فهمیدم 

کلا یه چیز ماورا الطبیعی بود 

نمیتونستم پامو دراز کنم از شرم خدا 

خلاصه بعد فهمیدم خواسته ای که داشتم به صلاحم نبوده و الکی غصه خوردم

اره خیلی 

از ته دلم دعا کردم متوسل شدم به حضرت زهرا (س)یا امام رضا (ع) و حضرت عباس(ع)و اقا امام زمان (عج)

البته من همه چهارده معصوم رو واسطه قرار میدم همیشه یا شهدا 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

من وقتی با شوهرسابقم خیلی مشکل داشتم و اینکه افسرده شده بودم ، در همونحد حین همه میگفتن بچه بیار، یادمه روزای تلخی بود... توی سالن اپارتمان چندتا پرنده گیر کردهمیده بودن و خودشون رو به پنجره های نمای ساختمون میکوبیدن  برن بیرون

منم در پشت بوم رو باز کردم و نیت کردم این پرنده های زندونی رو کمک میکنم ازاد شن تو هم منو خدا از این زندگی زندونی نجاتم بده...

من کیست داشتم حامله نشدم و ب طرز معجزه اسایی همسرم قبول کرد طلاقم بده بعدها پشیمون شد ولی زیر حرفش نزد و الان حالم خیلی بهتر شده و مث اون روزا افسرده نیستم

باور کنیم که چیزی به عنوان انتقاد سازنده وجود ندارد... انتقاد و شکایت دوستان را دلسرد و ناامید و دشمنان را به لجاجت وادار میکند. از امروز متعهد شویم نه از خود نه از خدا و نه از دیگران  و نه از طبیعت گله، شکایت و انتقاد نکنیم و فقط سپاسگزار پروردگارمان بابت داشته هایمان و خدمات دیگران باشیم:)
دعا کن ب ارزوم برسم برات صلوات میفرستم🙏😢

عزیزم اگه لایق باشم حتما  ان شاالله هرچی صلاحته همون باشه

براتون دعا توسل میخونم پیشه برا منم دعا کنید خدا خیلی وقتا جوابم رو داده ولی دوتاحاجت دارم ۴ ساله دارم دعا میکنم ۴ ساله دارم خواهش میکنم ازش 

خواهش میکنم شما دعا کن این دوتا حاجت رو بهم بده اسمم راضیه است

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
عزیزم اگه لایق باشم حتما  ان شاالله هرچی صلاحته همون باشه

یه وقتایی هم به بیشتر از چیزی‌که دنبالشی لایقی و خودت حواست نیست ولی اون حواسش هست، برای همین دعاتون برآورده نمیکنه که به موقش بهت بهترینشو بده. 

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
2706