2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله    خیلی دلشکسته بودم خیلیییی.   بعد یه خیلی عبادت کردم  خیلییییی ...

چجالب منم خیلی عبادت کردم ولی چیزِ ماورایی ندیدم.

البته یکبار سالها پیش شفا گرفتم.

برام دعا کن توی نماز شبت 

اگر تا حالا تایپیک نماز شبم نیومدی بیا

2728

اره 

با عشقم قهر بودم ازش خواستم یکاری کنه اشتی کنیم خیلی دعا کردم خیلی ذکر گفتم حتی بخاطر این موضوع کلی دعا و قرانو به امام زمان هدیه کردم 

دیدم خدا هیچکاری نمیکنه ناامید شدم ، داشتم دیگه سمت چیزای بد میرفتم که زودتر به چیزی که میخوام برسم ولی نزاشت . یه ماه بعد اشتی کردیم ولی اخر فهمیدم خدا بخاطر خودم اونو ازم دور کرده بود چون لیاقت منو نداشت 

بسیاررررررر

هر وقت از خدا چیزی خواستم همیشه بهم کمک کرده خیلی جاها فقط از گوشه ذهنم رد شده یهو سوپرایز شدم دیدم براورده شده در حالی که فقط بهش فکر کردم ، خیلی جاها نذر میکنم(به کارتون خوابا بهشون پول میدم) همیشه هم گفتم خدایا بهترینارو بهم بده و هیچوقت نزار دستم میره تو جیبم خالی بیاد بیرون قسم میخورم همیشه بهترین بهم داده و هیچوقت لنگ پول نشدم. 

نه به چیزی یا کسی متوسل شدم نه هیچوقت دعای فلان نخوندم. مستقیم ازش خواستم اونم همیشه بزرگیشو نشون داده.

2738
خب تو هم برای حاجت رفتی که عالم غیب باز شد نرفتی؟

اولش حاجت بود 

برای رسیدن به خدا باید روی خاسته های مادی خط بکشی  

تا روحت به خدا برسه 

کافیه روحت به خدا برسه ... اگه برات صد کیلو طلا بیارن با چنتا خونه و ماشین آخرین سیستم بگن از این حست دست بردار هرگز قبول نخواهی کرد 

میگم که یه چیز ماورا الطبیعی هست

2706