2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
له خیلی ها جواب گرفتن عالیه ما یک گروه داریم توی تلگرام که اکثرا بیمارهای ایشون هستن اگر خواستی شمار ...

من شما رو دعوت به دوستی کردم ، که اونجا شماره بزارم خیلی ممنونم لطف می‌کند اگر منم اد کنید تو گرروهتون

آره خیلیا نتیجه گرفتن منو دختر عموم رفتیم پیش دکتر ساغر صالح پور ivf کردیم خیلی نتیجه خوبی گرفتیم واقعا راضی بودیم حتما یع جای خوب برو خواستی بگو آدرس و شماره هم بدم

آره خیلیا نتیجه گرفتن منو دختر عموم رفتیم پیش دکتر ساغر صالح پور ivf کردیم خیلی نتیجه خوبی گرفتیم وا ...

برای فولیکولی که درشت نباشه هم جواب میده؟

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
برای فولیکولی که درشت نباشه هم جواب میده؟

ببین ما این مشکل رو نداشتیم ولی خب خانم دکتر صالح پور خیلی باتجربه و مسلط بودن. اگر بری پیش ایشون حتما کمکت میکنن یکی از بهترین دکتر ها هستن ایشون

ببین ما این مشکل رو نداشتیم ولی خب خانم دکتر صالح پور خیلی باتجربه و مسلط بودن. اگر بری پیش ایشون حت ...

ممنونم گلی 🌺🌺

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2706