2737
2734
عنوان

پــایـیـز واقـعـا دلگـیـره یـا بـرای مـن ایـنـجـوره

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 61 پست
منم خیلی حساسم معطلم فصل و هوا عوض بشه روحیه منم عوض میشه از اون حالت سرخوشی و شیطنت میاد بیرون میرم ...

اره خداای گرمای تابستون حال میده افتاب شدید بخوره به پوستت جیگرم حال میاد الان مییرم تو افتاب جلو نور خورشید غبار ابرا گرفتن دیگه افتاب نمیخوره بهم 😭😭😭😪😪😅😅🙋🏻‍♀🥺🥺🤝🏼

اره خداای گرمای تابستون حال میده افتاب شدید بخوره به پوستت جیگرم حال میاد الان مییرم تو افتاب جلو نو ...

دقیقا اونجا ک گفتی جیگرم حال میادو درک میکنم😍

بیا باهم عر بزنیم😭 چاره چیه😂

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم عزیزم من خودمم قبلا اینجوری بودم. دو سه سال افسردگی فصلی داشتم. هر سال هم پاییز. خیلی بده الب ...

منم دلم شدید میگیره لامصب ول کن ادمم نیست حسش همه جا باهاته من شیطون و وروجک یهو میشم دل گرفته میرم تو لاک خودم عصبی بی حوصله خسته ایی همش دوسداری به هاطر سرما همش بری زیر پتو بخوابی اما بعد چند روز که هوا سردتر میشه حالم دوباره برمیگرده سرجاش

دقیقا اونجا ک گفتی جیگرم حال میادو درک میکنم😍 بیا باهم عر بزنیم😭 چاره چیه😂

واااای چقدر حسامون شبیه همه خدایی 😅😅عررررررر تابستونمو انقدر ناسزا گفتم تا گذاشت رفت 😪🥺🥺🥺😅😅😅😅

2728
توام خوزستانی هستی؟؟؟ 😍😍😍

ن قشنگم من استان گلستانم ولی همیشه دوس داشتم جنوب زندگی کنم بس ک گرما میدوستممم❤

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

فک کنم همزادمی😍😂❤

اصلن بیا مهاجرت کنیم یه کشور گرم خیز عشق کنیم. تازه برنزه م میکنیم😎

فک کنم همزادمی😍😂❤ اصلن بیا مهاجرت کنیم یه کشور گرم خیز عشق کنیم. تازه برنزه م میکنیم😎

اره خدااایی وااای چقدر دوستدارم یه جزیره گرمسیر زندگی کنم که کلا هواش گرم باش همشم کنار جزیره ولو باشم رو شنای دااااغ خدااایا نصیبم کن دیگه 😅😅😅😍😍😍😍

2740
فک کنم همزادمی😍😂❤ اصلن بیا مهاجرت کنیم یه کشور گرم خیز عشق کنیم. تازه برنزه م میکنیم😎

من انقدر عشق افتابم برنز شدم همینجوری خخخخ از بچگیم افتاب باز بودم عشق خوابیدن رو سنگای دااااغ 

اره خدااایی وااای چقدر دوستدارم یه جزیره گرمسیر زندگی کنم که کلا هواش گرم باش همشم کنار جزیره ولو با ...

جاااااانمی😍😍😍 چ عشقی کنه ادم اگ یه همچین جایی زندگی کنه. پررانرژی و سرحال میشی همیشه

من انقدر عشق افتابم برنز شدم همینجوری خخخخ از بچگیم افتاب باز بودم عشق خوابیدن رو سنگای دااااغ 

اوف خوشبحالت حالا تو جنوبی ما ک تقریبا شمالیم زمستونا بارون زیاد میاد 

جاااااانمی😍😍😍 چ عشقی کنه ادم اگ یه همچین جایی زندگی کنه. پررانرژی و سرحال میشی همیشه

اوووفف اره خداااایی عششق همممش همیشه سرحال و پرانرژی 😍😍😍🤩🤩🤩

اوووفف اره خداااایی عششق همممش همیشه سرحال و پرانرژی 😍😍😍🤩🤩🤩

😍😍😍😍❤

اوف خوشبحالت حالا تو جنوبی ما ک تقریبا شمالیم زمستونا بارون زیاد میاد 

شمالی عززیزممم وای من عااشق شمالم عاشقق طبیعتشم وای دلم لک زده برا شمال خدااا قسمت بشه دوباره بیام 😍😍😍😍😍♥♥♥

2706