2137
2106

توی این روزای پاییزی چقدر دلم ادم میگیره حتی بدنتم حال نداره سرحال باش حتی کاراتم انگار بهم میریزه نمیدونم چرا اینجوره برام حتی دیدن برگای خشک درختا هم دلمو میگیره  انگار همه چی دست به دست هم میده تا ادم بره تو اعماق وجود خودش 😪🍂🍂🍁

کاملا برعکس من عاشق پاییزم.... کل تابستونو بخاطر پاییز تحمل میکنم 😁

تینا هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩💃🏿🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا ✌😐تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عمیقا درکت میکنم. پاییز برا افسرده ها سمه. البته من افسرده نیسم ولی همیشه تو پاییز و زمستون دلم میگیره. وقتی بارون میباره ک دگ بدتر. عوضش تابستونا حالم عالیه آفتاب بهم انرژی میده

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

من دوسش دارم برگ ریزونشو نم نم بارونشو

دلت گرفت بزن بیرون 

قدم بزن کیف کن

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      
دقیقا منم همین طوریم خدا خدامه پاییز نرسه بعد دعا میکنم زود تموم شه وای بخصوص اون شبای درازش وای&nbs ...

خیلی حالم بد میشه تو پاییز تمام وجودم میشه بلا تکلیفی هواش برام خیلی سنگین 

2050
خیلی بده اصلا انگار هوا از تاریک هم تاریک تره

واای دقیقا. از تاریک هم تاریک تره 

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

وای من عاششششق پاییزم😍

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2183
برا ما سینگلا اینجوریه 

ن ربطی ب سینگلی و رابطه نداره بعضیا روحیه و مزاجشون اینطوریه. تابستونا و تو روزای آفتابی خوبن. تو هوای ابری پاییز و زمستون دلشون میگیره

حتی تو کشورای سرد و کوهستانی مث سوئد میگن امار افسردگی خیلی بالاست

کاملا برعکس من عاشق پاییزم.... کل تابستونو بخاطر پاییز تحمل میکنم 😁

من خیلی حسام عجیب غریب میشه تو پاییز نمیدونم علت این همه سردرگمی به خاطرش چیه همیشه اینجورم

خیلی بده اصلا انگار هوا از تاریک هم تاریک تره

اره یکیشم اینه یکیشم اینکه ما هوای شهرمون خیلی گرمه تو این فصل دو هوا میشه شدید غروبش دلگیره ادم دوسداره تو خودش باش اوووه تا عادت کنم بهش سختم میشه 

دقیقا منم همین طوریم خدا خدامه پاییز نرسه بعد دعا میکنم زود تموم شه وای بخصوص اون شبای درازش وای&nbs ...

پاییز واقعا فصل بدیه. دلگیر و بی روح. هوا سرد و غالبا ابری

بعضیا هم ک افسردگی فصلی دارن تو پاییز کلا دپ میشن