2737
2739
عنوان

واقعا چرا با خانواده شوهر مشکل داریید؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا اینجوری نگو🥴من عاشق اینم با خونواده شوهرم رابطه خوبی داشته باشم🙂🥺

ایشالا که ادمای خوبی باشن ولی خب منم عاشق همین بودم ولی جون به جون خواهرشوهر کنی اخر ذاتش خرابه اونم منه بدبخت که ۹ تا خواهر شوهر دارم

2728
2738
ایشالا که ادمای خوبی باشن ولی خب منم عاشق همین بودم ولی جون به جون خواهرشوهر کنی اخر ذاتش خرابه اونم ...

😂😂۹تااا چه خبره 

دو تا خواهر داره ولی هنوز با خواهراش حرف نزدم ایشالا خوب باشن

دوری و دوستی بهترین گزینه س😊

بله دیگه باجاریمم گرم نمیگیرم فقط اعصابمو خراب میکنه میاد همش تعریف میکنه مادرشوهرت فعلان چیز گفت درباره به شوهرت این گف به فلانی اینو گف ترجیح میدم اینچیزارو نشنوم چون کاری از دستم برنمیاد ودرعین حال اگ کوچکترین حرفی بزنم بزرگش میکنه به مادرشوهرم میگه

بله دیگه باجاریمم گرم نمیگیرم فقط اعصابمو خراب میکنه میاد همش تعریف میکنه مادرشوهرت فعلان چیز گفت در ...

چقد ازینجور ادما بدم میاد 😑واقعا هدفشون چیه 

شما بهترین کارو میکنی کمتر حرف میزنی👌👌

بقول دکتر هلاکویی ی نوع ازدواج داریم ک مادرشوهر میشه هووی عروس و واقعا این حسو ب عروسش داره مثل ی هو ...

دقیقا مادرشوهر من بشدت بدش میاد شوهرم برا من چیز بخر قرار باشه چیزی بخرم اونقد ازاون چیز بد میگه تا شوهرم نخر

قشنگ برگشت گف قبلا پسرم برا من خرید میگرد الان واس زنش میخره خوشم نمیاد زنش نمیزارتش برا من بخر درحالیکه شوهرم هرچی بخر برا اونم میخره البته خوراکی وبرا لباس داره میترکه که چرا برا اون نمیخره اونم لباسو خودم میرم میخرم اگ به شوهرم بود براش میخرید

2706