2737
2734
عنوان

واقعا چرا با خانواده شوهر مشکل داریید؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 48 پست
😑جای اینکه افتخار کنن پسرشون زندگیه خوبی داره حسودی میکنن

نه بابا ذاتشون درست نیست که بعضیاشون خیلی موزمارن و خیلی غیر مستقیم به پسرشون میگن زن و فامیل زن رو نباید رو بدی سوارت میشن یا میگن فلانی پدرزنش واسش خونه و اینا خریده کمکش کرده و.. با هرحال هرجور بتونن آتیش یه دعوا رو درست میکنن اصلا نمیشه روشون حساب کرد از هیچ لحاظ مخصوصا اگه بفهمن زنوشوهر باهم اختلاف دارن و دعوا دارن قشنگ طرف پسرشونو میگیرن و کار یادش میدن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣من ادم کم حرفیم هر کسی هر ی بهم بگه محل نمیدم  انقد بگن خودشون بسوزن🤪🤪

محل نده ولی دچار سوزش میشی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
تو یه ساختمون هستید اذیت نمیشید منظورم اینه دخالت تو رفت و امدتون نمیکنن؟؟

نه اصلا کاری ندارن کی میره کی میاد یا خودم کجا میرم مهمون بیاد خونمون مادرشوهر غذا درست میکنه میگه تو بشین باهاشون حرف بزن من میپزم میارم 

دوتا بچه کوچیک دارم هرجا برم یکیشو نگر میدارن خرید ارایشگاه عروسی هم بریم کلا یکیشو اونا نگر میدارن

2731