2733
2739

بچه ها انقد حرف دارم انقد دردو دل دارم انقد بغض دارم حتی نمیدونم از کجا شروع کنم بگم حتی نمیتونم بیان کنم...حرفای دلم و غصه هام انباشته شده روهم دارم میترکم فقط ازتون میخوام دعا کنید برام واسه آرامشم واسه باز شدن گره های زندگیم..منم واسه شماها دعا میکنم

چشم عزيزم قابل باشم 

دوستان دوست داشتين تو چله شركت كنيد ايشالله همه مون حاجت روا بشيم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7415931/چهله-چهل-شهيد?postId=211192036

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از امروز شروع میشه چله ات؟

هنوز شروع نشده تكميل شد شروع ميكنيم تگت ميكنم البته اگه دوست داري شركت كني 

احتمالا فردا پس فردا

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2731
باشه پس منم اضافه کن.. روزی ۲۰۰ تاصلوات؟

بله ١٠٠تا به نيت خودت ١٠٠تام به نيت اون فرد ميشه يه پست بزاري تو تايپيك يادم نره تگت كنم