2737
2739
عنوان

بیاین دل داریم بدین بیاین به دادم برسین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 38 پست
منم دقیقن مث توام نمیدونم چمه ولی هیچوقتع هیچوقت ب خودکشی فکر نکردم ما قوی تر از این حرفاییم💪🏻 ه ...

هیییی من کولی دارم مقاوتم میکنم هروقت به خودم میام میگم گور بابای خانوادم بزار خوش باشم مگه دنیا چند روزه دوباره اذیتم میکنن دوباره عذابم میدم هروزم بتر از دیروزمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این دوران و گذراندن دوران مزخرف بلوغ بخاطر تغییرات هورمونی فک کنم وقتی حالتان گفتی یاد خودم افتادم خیلی روزهای سخت و مزخرفیه ولی مطمئنم این روزا میگذره و دعا میکنم برات گلم

2731
افسردگی داری برو روانپزشک منم اینجور بودم الان تحت نظرم خوب شدم

منه بدبختم پولم کجا بودم کولی بهشون زور گفتم شهریمو نمیدن هیچی بهم نمیدم اگه پول داشتم میرفتم یه دکتر واسه یه درد دیگم

هیییی من کولی دارم مقاوتم میکنم هروقت به خودم میام میگم گور بابای خانوادم بزار خوش باشم مگه دنیا چند ...

عزیزم خونوادت خوبی تورو میخوان هیچ وقت بد تورو نمیخوان میخوان اینده خوبی داشته باشی اگر مهم نبودی بهت گیرنمیدادن خدارو شکر که خانواده بالاسرته

میفهممت دورت بگردم برو دکتر زودتر خوب بشی

پول ندارم😢بخدا چندباری به فکر دزدی افتادم وضع مالیمون متوسطه میتونه خرجه یه خانواده رو بده ولی منه بدبخت هیچی خرجم نمیکنه انگار اضافیم غیر مستقیمم بهم گفتن تو اضافی هستی

پول ندارم😢بخدا چندباری به فکر دزدی افتادم وضع مالیمون متوسطه میتونه خرجه یه خانواده رو بده ولی منه ...

الهی😢😢😢

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤
2738
هیییی من کولی دارم مقاوتم میکنم هروقت به خودم میام میگم گور بابای خانوادم بزار خوش باشم مگه دنیا چند ...

سعی کن کارایی ک میکنن برات مهم نباشه خودتو هرطور ک شده سرگرم کن زیاد ب کارایی ک میکنن توجه نکن 

اصن ببین چرا کارایی میکنن ک باعث آزارت میشه ببین دلیلش چیه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
مشکلم با خانوادمه خیلی دارن بهم فشار میارن دیگه حالم ازشون بهم میخوره گیر یه موش روانی افتادم خیلی ا ...

میفهمم چی میگی

گاهی آدم های سمی خانواده مون هستن

یه چیز جالب بهت میگم درمورد آدم های سمی، نظرتو بهم بگو

آدمهای سمی دقیقا یه سریاشون مثل خانواده ی شما اذیت میکنن، راهکار مقابله باهاشونم اینه ک این گوشت در باشه اون یکی دروازه، اصلا ب حرفاشون توجه نکن

رفتار سالم و درست داشته باش، مخصوصا توی صحبت کردن باهاشون، باهاشون بحث نکن، در نهایت میبینی اونام رفتارشون باهات تغییر کرده

اگه دوست داری بیشتر حرف بزنیم

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
عزیزم خونوادت خوبی تورو میخوان هیچ وقت بد تورو نمیخوان میخوان اینده خوبی داشته باشی اگر مهم نبودی به ...

هههههه واقعا حرفت خیلی مزخرف بود آخه شما چی میدونی ازخانوادم توروخدا حرفتو پس بگیر حالم بهم خورد انقدر اضافیم‌که میگن بیا شوهر کن

میفهمم چی میگی گاهی آدم های سمی خانواده مون هستن یه چیز جالب بهت میگم درمورد آدم های سمی، نظرتو ...

اونا آدمای نرمال نیستن باید تیمارستان بستری بشن بخدا دارم راست میگم حرفمو جدی بگیر

پول ندارم😢بخدا چندباری به فکر دزدی افتادم وضع مالیمون متوسطه میتونه خرجه یه خانواده رو بده ولی منه ...

میفهممت

یه پزشک رو این زیر تگ میکنم

ان شاالله لازم باشه بهتون دارو میدن

@manimah      

یه روانشناسم تگ میکنم

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
اونا آدمای نرمال نیستن باید تیمارستان بستری بشن بخدا دارم راست میگم حرفمو جدی بگیر

خب تو میتونی اینو ثابت کنی و ببریشون تیمارستان و بستریشون کنی؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨