2733
2739

من پس فردا سونو غربالگری اول دارم 

اولین چیزی ک ب ذهنتون اومد ببینم سالمه نی نیم و همه چی نرماله یا ن رو بگید 

اگه نه بود هم بهم بگید❤

و التماس دعا دارم ازتون ک سالم باشه و ب خوشی بیاد بغلم 

و بگم ک من راجب ب این حدسا اعتقاد دارم پس لطفا چیزی نپرسید ❤🌹

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله ک هم خودت هم نی نیت سلامت باشید 

100تا صلواتم برات میفرستم:)

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
انشالله ک هم خودت هم نی نیت سلامت باشید  100تا صلواتم برات میفرستم:)

ممنون عزیزم 

خیلی لطف میکنی

ممنون عزیزم  خیلی لطف میکنی

فدات

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

انشالله سالمه 

حسم میگه پسره نی‌نیِ جیگرت 💋💋💋❤❤❤😍😍😍

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
انشالله سالمه  حسم میگه پسره نی‌نیِ جیگرت 💋💋💋❤❤❤😍😍😍

❤😍😍

خیلی نگرانم ی وقت مشکلی داشته باشه🥺

❤😍😍 خیلی نگرانم ی وقت مشکلی داشته باشه🥺

نه عزیزم نگرانی نداره که 

فردا خیالت راحت میشه 

از سونو اومدی تگ کن خبر بده ❤❤❤❤

نی‌نی کی مشخص میشه؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
نه عزیزم نگرانی نداره که  فردا خیالت راحت میشه  از سونو اومدی تگ کن خبر بده ❤❤❤❤ نی‌نی ...

باشه عزیزم خبر میدم

نمیدونم این سونو شاید احتمالی بگه سونوی بعدی دیگ قطعی میگه

2706