2737
2734

میخوام گوشواره هامو  بفروشم برا تولد شوهرم گوشی بگیرم به نظرتون کارم درسته؟ 

گوشیش خیلی داغونه لازم داره اما دستش تنگه.

کل طلاهامو برای اقساط آپارتمانمون فروختیم اما دو تیکه طلا دارم که یکیش گوشواره هامه به نظرتون کار درسته بخوام اونارو بفروشم؟ دوست دارم یه جور خاص خوشحالش کنم اما هیچ پولی تو دستم ندارم😔

نمیدونم درسته یا نه ولی اگه من بودم میخروختم😅

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم درسته یا نه ولی اگه من بودم میخروختم😅

منم خیلی احساسیم اما واقعا نمیدونم کار درستیه یا نه البته بازم با فروختن اونا کم میشه پول ولی شاید بتونم جور کنم 

طلا فروختن برا گوشی اشتباه محضه ولی اگه شوهرت ارزشش رو داره چرا ک نه🥰

میدونی شوهرم خوبه ها ولی گاهی وقتا دلمو میشکنه ولی ازبس دوسش دارم فوری از یادم میره.ولی درکل خوبه هوامو داره اونم برا چند تا مناسبت گوشی و طلا برام گرفته یعنی اگه داشته باشه خرج میکنه چون دستش تنگه یکم بد خلق میشه 

2740
آخی عزیزم اشکال نداره سلامتیت مهمتره. منم کلی طلا دادم رفت الان ارزشش سه برابر شده 

تو میفروشی برا خوشحال کردن شوهرت. من باید هزینه درمان بدم. ولی مهم نیس این پولا میاد و میره😊 من اصلا غصه طلا رو نمیخورم تاحالا زیاد خریدم و فروختم

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
میدونی شوهرم خوبه ها ولی گاهی وقتا دلمو میشکنه ولی ازبس دوسش دارم فوری از یادم میره.ولی درکل خوبه هو ...

عزیزم همه ک گل و بلبل نیستن منم جونم به جون شوهرم بنده اونم خیلی دوسم داره ولی دعوا و جر و بحثم داریم بقول شما داشته باشه کوتاهی نمیکنه در حقم اصلا بالای ده بارم طلا براش فروختم بازم خریده 

تنتون سالم باشه طلا زود خریده میشه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
تو میفروشی برا خوشحال کردن شوهرت. من باید هزینه درمان بدم. ولی مهم نیس این پولا میاد و میره😊 من اصل ...

درسته واقعا هم همینطوره منم به طلا وابستگی زیادی ندارم در کل استفاده نمیکنم زیاد.جونت سلامت گلم 

مردا ارزش  ندارن نکن به خدا پشیمون میشی همون گوشی خودش ساده درب و داغون باشه شرف داره به گوشی لمسی نکن دختر مثل مادر من نباش توروقران

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
عزیزم همه ک گل و بلبل نیستن منم جونم به جون شوهرم بنده اونم خیلی دوسم داره ولی دعوا و جر و بحثم داری ...

خوشبخت بشین انشاالله. ولی میترسم پدرومادرم سرزنشم کنن اخه یکم اختلاف بود بینشون البته الان حله ولی در کل دید منفی دارن بهش

خوشبخت بشین انشاالله. ولی میترسم پدرومادرم سرزنشم کنن اخه یکم اختلاف بود بینشون البته الان حله ولی د ...

قربونت گلم 

واله چی بگم ☹️☹️☹️خودت شرایطتو بهتر میدونی 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
2706