2733
2739
سلامت باشی عزیزم💚 فوتبالیسته😎🥴😁

به به 

چی بهتر ازین 

اوقات فراغت برو در باشگاه 😂😂😂

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم چطوری به یکی فکر میکنید که طرف از وجود خارجیه شما خبر نداره🤣خدارو شکر من این اخلاقو ندار ...

دقیقااااااا😂😂😂😂😂😂

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
2728
اره منم شنیدم 🥺ما ساری هستیم اون جویبار خیلی دوسش دلشتم ولی میگن با ی کرمانشاهی ازدواج کرد

اشکال نداره برو دنبال یکی دیگه من از قبل یه محمد داشتم😂😂

❤🖇چه کسی میخواهد من و تو ما نشویم؟                                 خانه اش ویران باد...🖤    
2738
منم از قبل ی علیرضا داشتم😂🥺فامیلیشم یزدانیه بود تازهههه😂❤️

😂نه برای من زارع هست فامیلیش😂😂

❤🖇چه کسی میخواهد من و تو ما نشویم؟                                 خانه اش ویران باد...🖤    
عزیزم میشه این پستتون پاک کنی

هرکار کردم پاک نشد🥲

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706