2733
2739
عنوان

پسر شوهرم !

1153 بازدید | 44 پست

الان تاپیکی در پر بازدیدها دیدم که خانمی گفته پسر شوهرم...!!!!!

خانم ها لطفا قبل ازدواج خوب فکر کنید یا با مرد مطلقه بچه دار ازدواج نکنید یا اگر ازدواج کردین رفتار درست(مادرانه نمیگم)حداقل انسانی و وجدانی داشته باشین

قبل ازدواج برای اینکه فقط ازدواج کنید ادای یک زن فداکار و خوش اخلاق و بچه دوست رو در میارین بعد ازدواج خون طفل معصوم ها رو تو شیشه میکنید 

ممکنه در اینده این بلا سر بچه های خودتونم بیاد...جدا بشید و بچه تون زیر دست نامادری بیفته !!!!!

خواهشا قبل بچه دار شدن خوب فکر کنید و بخاطر تجربه پدر مادری بچه دار نشید که این معصوم ها از سن کم دچار بیماری روحی روانی بشن  

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره به منم یه آقایی پیشنهاد داد با ۹ سال اختلاف سنی ولی خب یه پسر ۱۵ ساله داشت کاربر های اینجا قانعم کردن قبول نکنم

گر نگه دار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.  
2738

دقیقا 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

شما ازکجا فهمیدی اون خانم نامادریه بدی هس بچه خودتونم باشه هرشب کارش جیش کردن باشه شماهم باردار عصبانی میشه ممکنه حتی یه دادم بزنیدکمتر قضاوت کنید توخونم تو شرایط گلو بلبل نشستیم فقط قضاوت میکنیم مردمو جای اون بدبخت نیستیم که 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
آره به منم یه آقایی پیشنهاد داد با ۹ سال اختلاف سنی ولی خب یه پسر ۱۵ ساله داشت کاربر های اینجا قانعم ...

افرین عزیزم

بذار با هم شرایط خودت ازدواج کن ...شرایط سختیه

به نظرم زنی که نمیتونه مادر بشه اما عاشق بچه هست مناسب ازدواج با مرد مطلقه بچه داره

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣