2737
2739
عنوان

پسر شوهرم !

| مشاهده متن کامل بحث + 1153 بازدید | 44 پست

حالا من کاری ندارم چی درسته چی علطه  ولی هرکی جای اون خانوم بود عصبی میشد وقتی فرشش و کثیف کرده شوهرشم قبول نمیکنه  بشوره حق داره هرچی بگه. بچه که نیست بزرگ شده میفهمه.  بعضی بچه ها از عمد میخوان نامادری و اذیت کنن .قضاوت نمیکنم ولی هرکی بود اونطوری رفتار میکرد

این حرفی که شما گفتی کاملا حق داری اما نه در مورد اون خانم , من الان بچه خودم رو فرش خونم جیش که نه ...

این بچه فرق داره

خانم میگه تیک عصبی گرفته !!!!!!

یعنی دچارررر بحران روحیه

شما فرض کن به دلایلی با همسرت دچار چالش و دعوا بشی و  فرزندت دچار مشکل روحی روانی بشه و به واسطه ش تیک عصبی و شب اداری هم بگیره(بخاطر مشکل روحیش) در این شرایط بخاطر جیش کردنش بهش غر میزنی؟؟؟؟

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من کاری ندارم چی درسته چی علطه  ولی هرکی جای اون خانوم بود عصبی میشد وقتی فرشش و کثیف کرده ...

چون شما موضوع رو استدلال نمیکنی و این نظر رو میدی

این بچه فرق داره

خانم میگه تیک عصبی گرفته !!!!!!

یعنی دچارررر بحران روحیه

شما فرض کن به دلایلی با همسرت دچار چالش و دعوا بشی و  فرزندت دچار مشکل روحی روانی بشه و به واسطه ش تیک عصبی و شب اداری هم بگیره(بخاطر مشکل روحیش) در این شرایط بخاطر جیش کردنش بهش غر میزنی؟؟؟؟

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
چون شما موضوع رو استدلال نمیکنی و این نظر رو میدی این بچه فرق داره خانم میگه تیک عصبی گرفته !!! ...

من نمیگم غر بزنه بدرفتاری  کنه ولی وقتی  شوهر شم اینطوری میکنه پشتش نیست حق داره عصبی  بشه . خب چیکار کنه طفلی  هم از بچه بکشه هم از شوهره

2728
این بچه فرق داره خانم میگه تیک عصبی گرفته !!!!!! یعنی دچارررر بحران روحیه شما فرض کن به دلایلی با ...

مطمینا منم اون لحظه دچار مشکل عصبی میشم بخصوص که شوهرم باهام همکاری نکنه به هر حال منم آدمم درسته مادر باید صبور باشه اما در لحظه ممکنه عصبی و ناراحت بشه و کاملا هم حق داره حالا شاید فرداش یا بعد یکی دو روز که شرایط اروم تر شد اونوقت بتونم به بچه ام رسیدگی کنم ودکتر ببرم و خیلی کارای دیگه ! اما هر کسی باشه تحت هر شرایطی اون لحظه ناراحت میشه

من نمیگم غر بزنه بدرفتاری  کنه ولی وقتی  شوهر شم اینطوری میکنه پشتش نیست حق داره عصبی &nbs ...

به بچه چیکار داره

مشکلش رو با همسرش حل کنه

اگر نمیتونه جدا شه

من نمیگم غر بزنه بدرفتاری  کنه ولی وقتی  شوهر شم اینطوری میکنه پشتش نیست حق داره عصبی &nbs ...

اینجا کافیه اسم‌ناپدری نامادری بیاری...حق مداری بگی بچه بالا چشش ابروعه

.دیگه بچه چاقو برداره بکشدتت هم میگن بچس نمیفهمه....تو چون نامادری قضیه رو بزرگ‌‌کردی 

2738
مطمینا منم اون لحظه دچار مشکل عصبی میشم بخصوص که شوهرم باهام همکاری نکنه به هر حال منم آدمم درسته ما ...

کسی که راضی شده تو این شرایط ازدواج کنه باید از خودگذشتگی رو یاد بگیره

از قبل باید پیش بینی میکرد

این حرفا رو قبول دارم ولی اون تاپیکم خوندم استاتر بیچاره ک چیزی نگفته من بچه خودمم باشه تو این سنننن جیش کنه اگر مشکل داشته باشه ک میبرم دکتر اگر ن تذکر میدم اما اون بیچاره هیچی نمیتونه بگه چون ب منظور بد میگزرن شوهرشم ک بیشعوره دیگه چیکار کنه بدبخت مگه چیزی گفت ؟ میگه ن خودم میتونم بشورم چون حاملم ن شوهرم میشوره ن میزاره بدم قالیشویی چیز بدی گفت مگه ؟  تازه حق هم داره اون ک بیچاره معصوم نیس هر کی باشه خسته میشه منم شاییییید بتونم جیش بچه ۹ ساله خودمو حتی تحمل کنم اما حالم ب هم میخوره از جیش بچه ی ساله ی ادم دیگه  چون ب هر حال بچه خودمه پیشم عزیز تر از جونمه و جیشش هم قابل تحپله 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
اینجا کافیه اسم‌ناپدری نامادری بیاری...حق مداری بگی بچه بالا چشش ابروعه .دیگه بچه چاقو برداره بکشدت ...

دقیقاااا 

حالا اون کاربر میگفت پسر شوهرم  اذیت میکنه شوهرم و علیه من پر میکنه وسایلام  و گم میکنه میشکنه میگفتن  بیخود میکنه ادبش کن بچه نیست که از عمد میکنه  گوشش و بکش

اینجا کافیه اسم‌ناپدری نامادری بیاری...حق مداری بگی بچه بالا چشش ابروعه .دیگه بچه چاقو برداره بکشدت ...

این بچه فرق داره خانم

مشکل روحی داره

تیک عصبی گرفته !!!!!شب اداری داره

درکش اینقدر سخته براتون؟

شما جدا بشی و بچه ت با این شرایط زیر دست نامادری با رفتار استارتر باشه چیکار میکنی؟

این حرفا رو قبول دارم ولی اون تاپیکم خوندم استاتر بیچاره ک چیزی نگفته من بچه خودمم باشه تو این سنننن ...

تاپیکهای قبلشم بخون...