2733
2739
عنوان

همه چی فیک بود😐✌🏻کاربر دروغ گوی تعلیقی🤧✌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 58 پست
ای بابا  مثل اینکه جدی جدی نی نی سایتی ها فکر کردن کارآگاه اف بی ای هستن 😑😑

ای خدا😂😂🤦🏼‍♀️❤️❤️

کاش آرزو بیاد بگه داروهای جدیدشو‌ عوض کردم

خیلی سخته یکی نتونه درک کنه خب هرکسی درآمدی داره

هیییییی

چون ندید و نتواند درک آن هرچند هست….

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
ای ننه چه بامزه ست😍 ول کن عزیزم الکی کاربریت تعلیق می شه 

😘😘❤️❤️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درضمن برای اینکه فضولی هات کامل شه،باید عرض کنم هرگز نیاز مالی نداشتم و ندارم

پدرم مدیر عامل شرکت بین المللی بود و همسرم کارخونه داره

داروخونه دارم و مسئول فنی گرفتم و تعدادی کاراموز که حقوق میگیرن

بخاطر اینکه دوس نداشتم و ندارم که داروفروش باشم

همه ی زندگیم و وقتمو به پای پسرم ریختم که الان نخبه ست و به زودی برای مسابقات المپیاد ریاضی میره 

سوال دیگه ای داری بپرس تا شاید کمی از عقده هات کم شه

شماره آرش بابایی رو هم خواستی،درخواست دوستی بده(هرچند با شما دوستی ای ندارم) بگو خانم دکتر…. شماره تون رو داده

هرچی خواستی ازش بپرس

البته مراقب باش سکته نکنی چون قیمت های پت شاپ گلبا بسیار بالاست و قیمت یک پامرانین از خرج یکسال یا حتی بیشتر شما بالاتره

من کاربر تافیتا رو میشناسم.خدا رو خوش نمیاد تهمت بزنید..

مواظب حرف زدنتون باشید لطفا..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2728
من کاربر تافیتا رو میشناسم.خدا رو خوش نمیاد تهمت بزنید.. مواظب حرف زدنتون باشید لطفا..

خیلی لطف دارید عزیزدلم🙏❤️

بخدا یه ربع پیش اومدم توی سایت

یهو‌ اینو دیدم

واقعا در کل برام مهم نیست و نبود هیچوقت که خودمو ثابت کنم

الان نمیدونم چرا خیلی قلبم شکست و اشکم سرازیر شد

به خدا واگذارش میکنم هم بخاطر تهمتی که زد💔😓

هم اینکه یه سری کاربر میان و اسم کاربریمو میبنن و باورشون میشه مزخرفات این خانم یا آقا رو

حق الناس کرده و من هرگز نمیخشمشون

مرسی از دلداریت مهربانوی زیبا و گلم🙏🙏❤️❤️😘😘

خیلی لطف دارید عزیزدلم🙏❤️ بخدا یه ربع پیش اومدم توی سایت یهو‌ اینو دیدم واقعا در کل برام مهم نیس ...

فدات بشم عزیزم..

اصلا خودتو ناراحت نکن خواهر..

حیف اشکات..

بله قطعا تهمتی که زده و تموم کسایی که تأیید کردن باید جوابگو باشن..

خواهش میکنم عزیز دلم...وجودت برای من و خیلی از کاربرها ارزشمنده..

همین که فقط من نوعی می دونم شما چقدر خانوم و باشخصیت هستین کافیه..

میبوسمت خوشگلمممممممم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزدلم لطف دارید نمیدونم چرا انقدر وقیحانه تهمت میزنه من خودم (یعنی همسرم) با ارش بابایی دوست هس ...

گاهی تو مجازی این موردا پیش میاد شما به دل نگیرید 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
عزیزم لطف داری واقعا ایشون رو متوجه نمیشم من کاربر سال ۹۱ هستم که چندین بار تعلیق شدم اینجا خیلی ...

من از طرف ایشون از شما معذرت میخوام بابت سوءتفاهمی که پیش اومده من راستش زیاد شمارو نمی‌شناختم ولی درحد همون چندتا سوالی که پرسیدم و شما راهنمایی کردین متوجه شدم خیلی خانم خوب و موجهی هستین لطفا خودتونو ناراحت نکنید 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
2738
فدات بشم عزیزم.. اصلا خودتو ناراحت نکن خواهر.. حیف اشکات.. بله قطعا تهمتی که زده و تموم کسایی که ...

خیلی لطف داری عزیزدلم

ممنونم

چشم💔❤️❤️😘😘🙏🙏

گاهی تو مجازی این موردا پیش میاد شما به دل نگیرید 

چشم عزیزدلم🙏😘

آخه خیلی دلم شکست

اصلا نمیتونم بگم😓💔💔❤️❤️

من از طرف ایشون از شما معذرت میخوام بابت سوءتفاهمی که پیش اومده من راستش زیاد شمارو نمی‌شناختم ولی د ...

سپاسگزارم بانو

لطف دارید🙏❤️❤️

خدای بزرگ بهترینهارو نصیب شما کنه دوست مهربونم

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

چشم عزیزدلم🙏😘 آخه خیلی دلم شکست اصلا نمیتونم بگم😓💔💔❤️❤️

میدونم خیلی سخته چون بالاخره بار منفی داره ولی باید حرفایی که بخصوص تو مجازی رد و بدل میشه رو نادیده گرفت 

سپاسگزارم بانو لطف دارید🙏❤️❤️ خدای بزرگ بهترینهارو نصیب شما کنه دوست مهربونم 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

مممنونم از لطفتون 

میدونم خیلی سخته چون بالاخره بار منفی داره ولی باید حرفایی که بخصوص تو مجازی رد و بدل میشه رو نادیده ...

کاملا درسته

ممنونم از راهنمایی و دلگرمیت عزیزدلم🙏🙏🌻🌻❤️❤️

مممنونم از لطفتون 

خواهش میکنم بانو جان🌻🙏❤️😘

2706