2777
2789
عنوان

همه چی فیک بود😐✌🏻کاربر دروغ گوی تعلیقی🤧✌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 58 پست
اینجا چیش قابل باوره دیگه🤦🏻‍♀️

عزیزم

با بقیه کاری ندارم

منتها اینکه نمیدونم چرا اینطور راجع به من گفته

منم به خدا واگذارش کردم😓🙏💔❤️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
عزیزم با بقیه کاری ندارم منتها اینکه نمیدونم چرا اینطور راجع به من گفته منم به خدا واگذارش کردم😓 ...

شاید سوتفاهم پیش اومده نمیدونم بخدا

اینجا ب هیچی نمیشه اعتماد کرد  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو هم بخون(بعد تهمت بزن)

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️

چقدراینجاروجدی گرفتین بیخیال اینجا هیچیو باورنکن  کنتورکه نمیندازه هرکی هرچی خواست میگه

بله

مثل همین استارتر که تهمت الکی میزنه😓💔🙏❤️

@نی_نی_یار_شب    

نی نی یار عزیزم

میشه رسیدگی کنید؟!

این کاربر در کمال بی ادبی هم تهمت میزنه هم واسه من تاپیک زده

🙏❤️❤️❤️لطفا رسیدگی کنید💔💔

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

@نی_نی_یار5

@نی_نی_یار3

سلام نی نی یار عزیزم

نی نی یار عزیزم

میشه رسیدگی کنید؟!

این کاربر در کمال بی ادبی هم تهمت میزنه هم واسه من تاپیک زده

🙏❤️❤️❤️لطفا رسیدگی کنید💔💔

@بیشون_فرایز

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

عزیزم 

نی نی یار جان

واقعا رسیدگی نمیکنید ؟؟؟😔😔😞💔💔💔