2737
2734
عنوان

همه چی فیک بود😐✌🏻کاربر دروغ گوی تعلیقی🤧✌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 58 پست
اینجا چیش قابل باوره دیگه🤦🏻‍♀️

عزیزم

با بقیه کاری ندارم

منتها اینکه نمیدونم چرا اینطور راجع به من گفته

منم به خدا واگذارش کردم😓🙏💔❤️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
عزیزم با بقیه کاری ندارم منتها اینکه نمیدونم چرا اینطور راجع به من گفته منم به خدا واگذارش کردم😓 ...

شاید سوتفاهم پیش اومده نمیدونم بخدا

اینجا ب هیچی نمیشه اعتماد کرد  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینارو هم بخون(بعد تهمت بزن)

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
2731

چقدراینجاروجدی گرفتین بیخیال اینجا هیچیو باورنکن  کنتورکه نمیندازه هرکی هرچی خواست میگه

بله

مثل همین استارتر که تهمت الکی میزنه😓💔🙏❤️

@نی_نی_یار_شب    

نی نی یار عزیزم

میشه رسیدگی کنید؟!

این کاربر در کمال بی ادبی هم تهمت میزنه هم واسه من تاپیک زده

🙏❤️❤️❤️لطفا رسیدگی کنید💔💔

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2738

@نی_نی_یار5

@نی_نی_یار3

سلام نی نی یار عزیزم

نی نی یار عزیزم

میشه رسیدگی کنید؟!

این کاربر در کمال بی ادبی هم تهمت میزنه هم واسه من تاپیک زده

🙏❤️❤️❤️لطفا رسیدگی کنید💔💔

@بیشون_فرایز

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

عزیزم 

نی نی یار جان

واقعا رسیدگی نمیکنید ؟؟؟😔😔😞💔💔💔