2737
2739
ما امشب رفتیم خواستگاری واسه برادرشوهرم.ماترکیم و اونا کرد و تاریخ نشون داده وصلت خوبی نخواهد بود.اص ...

دلم سوخت برا جاريت

چرا از الان شمشير رو از رو بستي

شما چيكار ب تاريخ داري

وقتي از اول اينطوري رفتار كني خب اخرشم معلومه چي ميشه

اون کردا ک خیلی بازن برای سنندج و کردستان نیستن گلم.کردای سلیمانیه هستن کردای کردستان و سنندج ب شدت ...

اینا از همون بازها بودن که با پسرعمو پسردایی دست میدن و میگن ما تو همدیگه بهم محرمیم و فلان. ولی ماترکها همه رو غریبه تلقی میکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از خانواده شوهرم بیزارم

پس یادت باشه فقط خودت بدونی بیزاری و این رو هیچوقت به هیچکس نگو حتی به شوهرت ، چه مقصر تو باشی چه اونا ... اما نمیتونی از جاریت بیزار باشی چون اون هنوز نیومده و هنوز به تو بدی نکرده پس در حقش خوب باش ... باهاش دوست باش ... هیچوقت با کسی بد نباشین هر کدومتون زندگی خودتونو دارین و هرکس خودش زندگی خودش رو میسازه 

2731

[QUOTE=210990976]دلم سوخت برا جاريت چرا از الان شمشير رو از رو بستي شما چيكار ب تاريخ داري وقتي از اول بحث تاریخ مراسم بله برون شد.پررو پررو گفت جمعه هفته بعد ماهم خیلی عادی گفتیم خب باشه. ادامه داد جمعه یعنی بیست و سوم! در اینحد رو ما بی حیایی و زبون درازی تلقی میکنیم.دیگه من از عصبانیت قرمز شدم و به پدرشوهرم اشاره کردم بریم

2740
گربه رو دم حجله کشتم تا بفهمه حرمت جاری بزرگه رو داشته باشه

مگه چیکارت کرده بوده که حرمتت رو نگه نداشته ؟ چرا با ادمها مشکل دارین ؟ ادم وقتی ازدواج میکنه میره تو یه خانواده جدید، و ممکنه به این خانواده به مرور زمان هرکس اضافه بشه یعنی چه میگی گربه رو دم حجله کشتم ... با آدمها دوست باشین ... خوب باش تا بقیه هم در حقت خوب باشن 

گربه رو دم حجله کشتم تا بفهمه حرمت جاری بزرگه رو داشته باشه

چه طرز فکری

حالا میزاشتی ببینی بهت احترام میزاره با نه بعد......😐😐

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
[QUOTE= 210990976 ]دلم سوخت برا جاريت چرا از الان شمشير رو از رو بستي شما چيكار ب تاريخ داري وقتي از ...

شما چرا ناراحت شدي

البته كه نسل الان فرق دارن راحت حرفشون رو ميزنن

عاديه اين جور حرف زدن براشون

حالا بعدا ممكنه بگه چرا اينطوري گفتم و بخنده ب خودش😌

2706