2737
2734
کنارم نشسته بود ولی اوسکولن باید بهشونبگی که الان بهتون توهین شد،الان باید ناراحت بشید،

چرا جاری رو تو مراسم خواستگاری بردن عجب خانواده ی شوهر بی عقلی داری جاری حسوده نباید تو مراسم باشه تو رو نباید میبردن اصلا هم نباید بهت میگفتن میخوان زن بگیرن

چقدر با دوستام و همکارام حرف زدیم که امشب من باید چطور رفتار کنم همه گفتن سگ محلش کن.منم ذاتا ادم سر ...

دوستات در جهت ضرر تو كار كردن

و اسمشون دوست نيست

چرا نديده خواستن تو بد رفتار كني با كسي كه قراره بشه فاميلت.

من نميگم بپر تو بغلش

ولي عادي باش

سرد نباش و بد رفتاري نكن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جاری رو تو مراسم خواستگاری بردن عجب خانواده ی شوهر بی عقلی داری جاری حسوده نباید تو مراسم باشه ت ...

اوووه،چقدر بازی سرشون دراوردم تا به اینجا رسیدن.تو مراسم ابتدایی اشنایی خواهرشوهرم بمن نگفتن خون به پا کردم و هفت جدشونو اوردم جلو چشمشون.حالا یادگرفتن به عروس بها بدن

2728
مثلا اونا کردن و گفتن رسم داریم جهاز ندیم و داماد فلان قدر طلا بخره.ماهم گفتیم زرشک

خب اينارو خودشون اوكي ميكنن باهم

برادرشوهرت صحبت ميكنه با اون خانم

اينا مشكل خودشونه

شما اصلا خودتو قاطي اين جريانات نكن 

و حتي با مادرشوهرتم راجبش حرف نزن

چون اين وسط ادم بده ميشي

بعد با داماد رفتن تو اتاق حرف بزنن دودقیقه ای درومدن و دختره باخنده زیاد خیلی راحت گفت حرفی نداشتیم ...

چی بگم والا 

حالا ولش کن تو مسئول رفتارای اون نیستی که حرص نخور عادی باش

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2738
چقدر با دوستام و همکارام حرف زدیم که امشب من باید چطور رفتار کنم همه گفتن سگ محلش کن.منم ذاتا ادم سر ...

چه دوستایی داری که بهت روش اشتباه یاد دادن یعنی چی سگ محلش کن ... اونا عزیزم دوست تو نیستن ، دتبال خراب کردن زندگیتن .... عزیزم با ادمها خوب باش چه اون که بهت بد کرد چه خوب کرد ، تو خوب بودن خودتو حفظ کن خانواده شوهر هم مثل خانواده خودمونن من روزی ک خواستم ازدواج کنم مادرشوهرم راضی نبود عروسش بشم حتی عقدمم نیومد حتی بعدش نخواست منو ببینه ، اما کم کم منو دید اخلاقمو دید وقتی دید ادم خوبیم باهام ارتباط گرفت الان احتراممو داره فکرمه ... پس ببین ادمها خودشون راه زندگیشون رو میسازن .... عزیزم با خوب بودن راه زندگیتو بساز مغرور نباش .... هرجور دوست داری باهات رفتار بشه خودتم همونجور رفتار کن اگه دوست داری توزندگیت همه سگ محلت کنن به قول دوستات توهم سگ محلشون کن ... ولی یادت باشه بخوای نخوای یه روز حتی به اندازه سلام کردنی نیازمند ادمها میشی 

این مدل صحبت یعنی به یه ورم که پاشدین اومدین.حرف حرف منه و اگه خانواده شوهرم اندکی فهم داشتن باید می ...

خیلی داری اشتباه برداشت میکنی چرا همه چیو بد برداشت میکنی ؟ اونا میخوان ازدواج کنن حقشونه خودشون تعیین کنن اونام نظرشو گفتن اگه خانواده شوهد تصمیم بگیره یعنی فقط خوبه ، بعدشم یه تاریخ گذاشتن ارزش اینو نداره که ادمها باهم بد بشن ، من و شوهرم هم تاریخ عقدمون هم تاریخ خواستگاریمون رو خودمون پیدا کردیم خانواده ها هم که برای صحبت اومدن گفتیم بعد خانواده ها هم راضی بودن بعدش با جاریم رفتیم همون تاربخ عکاس و فیلم بردار گرفنیم .