2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما امشب رفتیم خواستگاری واسه برادرشوهرم.ماترکیم و اونا کرد و تاریخ نشون داده وصلت خوبی نخواهد بود.اصلا به دختره محل ندادم.یکی دوتا سوال کرد که بدون اینکه توصورتش نگاه کنم کوتاه جواب ، پاسخ دادم.

من پرستار استخدامی اون حسابدار قراردادی

بستگی به ادم داره یکی جاریش خوبه یکی بده

من دوتا جارری دارم دوتاشونم دختر خاله هامن😄😃

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2720
ميتونم بهت بگم تقريبا هر رفتاري رو باهاش بكني همون رفتار رو جواب ميگيري من شش تا جاري دارم با همشون ...

من فقط ی برادر شوهر دارم.خودمم کم و کسری ندارم یکم از بابت مادرشوهرم نگرانم بشدت بی سیاست هست و دنبال حرف و حدیث 

ما امشب رفتیم خواستگاری واسه برادرشوهرم.ماترکیم و اونا کرد و تاریخ نشون داده وصلت خوبی نخواهد بود.اص ...

نمیدونم چرا اما حرفات یه جورین☹

چرا نگاش نکردی جوابشو دادی؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2714
ما امشب رفتیم خواستگاری واسه برادرشوهرم.ماترکیم و اونا کرد و تاریخ نشون داده وصلت خوبی نخواهد بود.اص ...

ترک ها غیرتین ( خودم ترکم ) ولی کردا خیلی بازن. ( مامانم کرده 😀) خیلی سخت میشه کنار بیان باهم ... 

دوستای گلم کاربر خاموش بودم از سال 97 تازه وارد نیستم 🌹❤

خودت باش ... تو باید پشتش باشی یارش باشی ... تو الان توخانواده همسرت راحت تری چون اول تو بودی پس باید کمکش باشی ... من عروس اخر خانواده م ، چهارتا جاری دارم هممون باهم خوبیم ... کمکم میکنن از اخلاقیات خانواده شوهرم برام میگفتن که بدونم چه جور رفتار کنم ... یکی از جاری هام حتی مهمونی وقتی دارم کمکم میکنه ... صاف و ساده و صادق باش ... اما هیچوقت رازت رو نگو 

ترک ها غیرتین ( خودم ترکم ) ولی کردا خیلی بازن خیلی سخت میشه کنار بیان باهم ... 

اون کردا ک خیلی بازن برای سنندج و کردستان نیستن گلم.کردای سلیمانیه هستن کردای کردستان و سنندج ب شدت تعصبی هستن در حد لرها

چرا بهش محل نراشتی ؟ چه این وصلت سر بگیره یا نگیره یا اینا خوشبخت بشن یا نه ، شما جفتتون دخترین جفتتون عروس یه خانواده ... چه فرقی هست بینتون که به اون محل نزاشتین ؟ 

2706