2737
2734
سلام دوستان عزیزم ختم چهل روزه دور چهارم سوره یاسین و حشر و مزمل از عاشورا تا اربعین دوره های قبل چند نفر حاجت گرفتند. ان شالله این دوره هم همگی حاجت روا بشیم. شروع ختم روز عاشورا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام دوستان من تازه وارد شدم منم راهنمایی کنید بابت ختم یاسین حشر و مزمل
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
سلام ریحانه جون. لینک پست اول لینک اصلیه. بعدا اینو حذف میکنم. اسمتو تو لیست مینویسم ان شالله از روز عاشورا شروع کن برای حاحت خودت و جمع شرکت کننده. هر روز هم برای کسی که نوبتشه دعا میکنیم.
دور چهارم، شروع روز عاشورا ختم سوره حشر: 1- سعاد (سر و سامان گرفتن زندگیش) 2- تنهای تنهای تنها 3- صبا 4- ساناز (به نیت نی نی سالم و صالح و عاقبت بخیری همه) 5-MarMaresabz 6-مامان غزلک ( به نیت. ارتقا کار شوهری و برگشتن به شهر خودمون) 7-کیان دخت 8- مهتاب (به نیت کار و ازدواج) 9- زهرا (به نیت اینکه فرزندم زیبا و سالم به دنیا بیاد) 10-ناهید 11-فاطمه بانو 12-وبی موبی 13- الیزابت 14- نسیم 15-ساهی 16-سحربانو 17-عاشق همسرم 18-نیلوفر ۱۱ 19-ریحانه ختم سوره یس: 1-شمیسا 2- ساناز (به نیت نی نی سالم و صالح و عاقبت بخیری همه) 3- میشاد 4-MarMaresabz 5-مامان غزلک (به نیت. ارتقا کار شوهری و برگشتن به شهر خودمون) 6- مهتاب (به نیت کار و ازدواج) 7-زهرا (به نیت اینکه فرزندم زیبا و سالم به دنیا بیاد) 8-ناهید 9- فاطمه بانو 10- وبی موبی 11- الیزابت 12-ساهی 13-سحربانو 14-نیلوفر11 15-ریحانه 16-بارانا ختم سوره مزمل: 1- شمیسا 2-میشاد 3-MarMaresabz 4- تینا 5- کیان دخت 6-ناهید 7-فاطمه بانو 8-مامان غزلک - به نیت درست شدن شغلم 9- الیزابت 10-سحربانو 11-نیلوفر۱۱ 12-ریحانه
2740
عزیزم باید هرروز بخونم یا روز 19 دهم برای منه! توروخدا کمکم کن من اصلا بلد نیستم تا حالا انجام ندادم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
مرسی عزیزم من هم برای همه دعا میکنم انشالله که همه حاجت روا بشن
فقط اسم افراد رو چه جوری ذخیره کنم که هر روز براشون دعا کنم یا باید جایی بنویسم
2706