2737
2739
دوستان سرشیشه اونت می خوام سایز سه هر جا می رم ندارن همه می گن تموم شده فعلا هم نمیاد شما اخیرا گرفتین؟؟ از کجا می تونم پیدا کنم؟ مارک دیگه ای می شناسید سرشیشه اش به اونت بخوره؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers
سایت کودکو یا نی نی بازار یا نی نی لازم تو همین نی نی سایت فکر کنم داشته باشن یه مغازه ی بزرگ هم تو خیابون بهار هست نمایندگی مکسی کوزی اونجا هم به احتمال زیاد دارن
در آغوشم که میگیری.... آنقدر آرام میشوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم منطقه تهرانی؟
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
اگه طرفای غرب رو بشناسی، میتونم بهت آدرس بدم
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
یه نمایندگی ماکسی کوزی بیشتر تو بهار نیست سر نبش هم هست از مغازه های دیگه هم بپرسی بهت میگن داروخانه ی ستاره شبانه روزی هست توی شهرک غرب اونم داره من برای دخترم از اونت استفاده کردم معمولا از اینجاها میگرفتم
در آغوشم که میگیری.... آنقدر آرام میشوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم***