2737
2739
عنوان

کسی تجربه برگشت از کما رو داره؟

2536 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

با قلبی پر از درد می‌نویسم..برای مادر عزیزم که این روزها در حالت نیمه کما هستش...با ضریب هوشی پایین..

کسی بوده تجربه کما داشته باشه؟؟ آیا صداهارو میشنون؟؟

من با مادرم در همون حالت حرف میزنم..نازش میکنم..کاش فقط درد نکشه ..کاش حال خوبی داشته باشه..

از ته دل برا مادرت دعا کردم حالش خوب شه آره میشنون حرفای خوب خوب بزن ایشالله خوب میشن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره داییم 😔امام رضا شفاش داده بود

ایشالا مادرت هرچه زودتر سلامت برگردن

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2728

عزیزم انشاا...ک شفا پیدا کنه..آره میشنون زندگی پس از زندگی رو ندیدید شبکه چهار ...اونا ک رفتن کما و آدمای خوبی بودن اصلا دوست نداشتن برگردان از بس جاشون خوب بوده

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

هیچ وقت نا امید نشو...

انشالله که مادرت صحیح و سالم بر میگرده به خونتون ... انرژی مثبت داشته باش وقتی میری ملاقاتش با انرژی و خوب صحبت کن اون میفهمه فقط نمیتونه جواب بده... این چیزا خیلی تاثیر داره اگه حالش خوب باشه زود میاد تو بخش فقط سعی کن بهش نا امیدی ندی گلم♡

خدایا اندکی نظر کن تا حال دلم خوب شود🌊        
2740
چرا  کرونا؟ داداشم تصادف کرده بود دکترا گفتن باهاش حرف بزنید میشنوه .یه سری مامانم خیلی اشک ر ...

نه مادرم سرطان داره.متاستاز مغز شده و کم کم رفت کما...

روزها برای ما با هزاران اشک و آه میگذره