2733
2734
عنوان

از پوشك گرفتن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 30 پست
اولا الان هوا سرده و اصلا مناسب نیست چون بچه سردیش میکنه و نمیتونه خودشو نگه داره دوما پسر من هنوز ب ...

بعني اين حركاتش عاديه؟؟؟

شبارو چيكار ميكردين؟

اون چند شبي كه پوشك نداشت خودم با آلارم گوشيم بيدار ميشدم دوبار سرپاش ميكردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من ۲۱ماهشه زوده به نظرتون؟

من پسرم رو ۲۱ ماهگی گرفتم فقط باید امادگیش رو داشته باشه من چند بار بردمش دسشویی خوشش اومد دیگه نگذاشت پوشکش کنم

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
2742
من پسرم رو ۲۱ ماهگی گرفتم فقط باید امادگیش رو داشته باشه من چند بار بردمش دسشویی خوشش اومد دیگه نگذا ...

منم‌ میبرمش آب میگیرم می‌کنه ولی اب زیاد میخوره نیم ساعت یه بار یا زودتر دستشویی میکنه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2740
گرفتم ولي فرقي نداره نخواد بگه نميگه

تنها کاربردش اینه که خونه نجس نمیشه خودتم حواست باشه هر ساعت ببریش دستشویی حتی اگه جیش نکنه فقط باید صبرو حوصله داشته باشی و سخت نگیر کم کم یاد میگیره

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
بعني اين حركاتش عاديه؟؟؟ شبارو چيكار ميكردين؟ اون چند شبي كه پوشك نداشت خودم با آلارم گوشيم بيدار ...

پسر من خداروشکر شب ادراری اصلا نداشت شبا اموزشی بهش میپوشوندم و زیر متکاش کاور میذاشتم که اگه جیش کرد و از اوموزشی رد شد بریزه رو کاور چند شب اول جیش نکرد منم فهمیدم شبا میتونه جیشش نگه داره دیگه شبا بیدارش نکردم کلا برای روز هم اموزشی تنش نکن بزار اگه حیش کرد پاهاش خیس شه بدش بیاد اموزشی که فرقی با پوشک نداره برای مهمونی و بیرونه پی پی رو هم کمی دیر تر یاد میگیرن و اولش میترسن کلی باید شهر بخونه و با دیدن پی پی شون ذوق کنی تا ترسش بریزه

چای نبات و خرما بهش بده کلا غذا های گرم تا سردیش نکنه 

یکماهی تحمل کن اگه دیدی بعد یکماه اصلااااا همراهی نمیکنه  دوباره پوشکش کن جون اماده نیست ولی تو این یکماه پوشکارو قایم کن بگو تو بزرگ شدی مرد شدی دیگه پوشک نداریم جلو مامانت یا خاله هاش با ذوق بگو پسرم بزرگ شده خودش جیشش رو میگه از دسشویی که میاد هر کی تو خونس دست بزنه و بهش افرین بگه

منم‌ میبرمش آب میگیرم می‌کنه ولی اب زیاد میخوره نیم ساعت یه بار یا زودتر دستشویی میکنه

من تا یک هفته یک ربع یکبار میبردش دسشویی الان دوسه ساعت یکبار میبرمش

پسر من خداروشکر شب ادراری اصلا نداشت شبا اموزشی بهش میپوشوندم و زیر متکاش کاور میذاشتم که اگه جیش کر ...

پسرم پي پي اصلا تو پوشك نميكنه برعكسه

خوش ميگه ولي چون خيلي آب ميخوره همش جيش داره

من تا یک هفته یک ربع یکبار میبردش دسشویی الان دوسه ساعت یکبار میبرمش

من باردارم یکم سخته

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2706