2737
2739
عنوان

از پوشك گرفتن😭

371 بازدید | 30 پست

پسرم ٢٨ ماهشه از اون هفته پوشكشو در اوردم ولي اصلا همكاري نكرد اگر حواسم بهش نبود خودشو خيس ميكرد هرچي باهاش صحبت كرديم جيش داري بگو ميگفت باشه ميگم و كلي جايزه و اينا گرفتيم براش اصلا تشويق نشد با اينكه كامل صحبت ميكنه همه چيزم متوجه ميشه😭

الان دو روز دوباره بستمش

ميشه راهنماييم كنيد دوباره چجوري شروع كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر من ۲سال و نیم بود گفت اونم به سختی هربار جایزه واسش میگرفتم ولی اصلا که اصلا نرفت دستشویی تا اینکه ی روز خواستم پوشک کنم خودش گفت منو ببر دستشویی من در اون لحظه🤔🤔

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2740

اولا الان هوا سرده و اصلا مناسب نیست چون بچه سردیش میکنه و نمیتونه خودشو نگه داره دوما پسر من هنوز بعد سه ماه من باید حواسم بهش باشه چون اصلا دلش نمیخواد بره دسشویی و خودشو نگه میداره تا سرریز شه

و بهترین راهش جایزس اینکه از دسشویی میاد بیرون بزارید پشت در جوری که نفهمه شما خریدی بگین فرشته اورده تا تشویق شه من پسرمو با همین روش جایزه از پوشک گرفتم تا دو سه ماه اون جیشش نمیگه شما خودت باید  تاییم دسشویی رفتنش رو داشته باشی مثلا چند ساعت یکبارجیش میکنه و به این فکر کن اگه خونت نجس شد عصبی نشی فوقش برا عید میدی همرو بشورن

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
گاهي اوقات بچها امادگي دارن اگر همكاري كنه چرا زود باشه

نه نمیکنه مادرشوهرمم همش میگه از پوشک بگیر دیره

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏