2733
2734
عنوان

من تبریز زندگی میکنم دیشب یه چیز جالب تو خیابون دیدم‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 52 پست
مامانم میگه یبار جورابم سفید بود کل زنگای مدرسه تو حیات نگهم داشتن    چرا اقد بهتون ظلم می ...

بعله مامانتون چند سالشونه؟ 

چه میدونم پدر ما رو درآوردن 😂 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
بعله مامانتون چند سالشونه؟  چه میدونم پدر ما رو درآوردن 😂

مامانم متولده۶۰هس

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مردم فرهنگشون بالا نرفته گناه عادی شده چشم خدا روشن قوم سدوم جا افتاده 

اگر گیریم صحبت شما درست هم باشه وظیفه مردم نیست که عذابشون بدن. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2728
عزیزم مردم فرهنگشون بالا نرفته گناه عادی شده چشم خدا روشن قوم سدوم جا افتاده 

هعییییییییییییییییییییییییییی ، اینکه طرف با یه مشکل به دنیا اومده گناه هس ؟ 

درود بر مادر شوهر 

منم توشهرمون دیدم

بدیش این بود که سر چراغ قرمز بودیم از جلو یه ماشینی رد شد پیرمرده از توماشین درومد کلی دعوا کرد باهاش

فقط شال نداشت 

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
 سلام برسون بهشون 😊

بزرگیتون❤️😍😂

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻
2738
مامانم میگه یبار جورابم سفید بود کل زنگای مدرسه تو حیات نگهم داشتن    چرا اقد بهتون ظلم می ...

گناه تویی و گناه کار تو 

چرا قضاوت میکنی؟ 

گناه همین حرف توعه متاسفم واست

مسلمانمای کافر

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
گناه تویی و گناه کار تو  چرا قضاوت میکنی؟  گناه همین حرف توعه متاسفم واست مسلمانمای کاف ...

😕😐هن؟

گناه تویی و گناه کار تو  چرا قضاوت میکنی؟  گناه همین حرف توعه متاسفم واست مسلمانمای کاف ...

واقعا الان چی گفتم که اینجوری پریدی بهم  ی امشبم ک من نیومدم دعوا کنم یکی اومد الکی یقمو گرفت   

اشتباه ریپلای شده🤣🤣🤣🤣🤣🤣شرمنده

اشتباه ریپلای شده🤣🤣🤣🤣🤣🤣شرمنده

من کلا آدم دعوایی هستم 

بخدااا از امشب تصمیم گرفتم دختر خوبی باشم حرف بد نزنم دعوا نکنم وگرنه الان فحش بد میدادم😐😂😂😂خداروشکر ندادم اشتبا بوده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من کلا آدم دعوایی هستم  بخدااا از امشب تصمیم گرفتم دختر خوبی باشم حرف بد نزنم دعوا نکنم وگرنه ...

خودم یه لحظه برگام ریخت🤣🤣🤣🤣🤣 اصن نفهمیدم چیشد اومده رو پیام تو

خودم یه لحظه برگام ریخت🤣🤣🤣🤣🤣 اصن نفهمیدم چیشد اومده رو پیام تو

اه 

خدایا من را دختر خوبی برگردان 😐😂

حالا برو ب همون ک بودی پیام بده تا بفهمه 🤣

2706