2137
2106

منتظر همسرم بودم دو تا ... ( اسم دقیقشونو نمیدونم ) اومدن ایستادن منتظر اسنپ فک کنم . 

هر دو تا شلوارای چرم تنگ و کفش لژ دار پاشون بود . آرایش غلیظ و کامل ، موهاشون مدل های خیلی خاص و رنگ های عجیب . ناخوناشون بلند و لاک زده بود . خوب دقیقا دختر نبودن ولی روسری و مانتو هم نداشتن . خیلی خوشحال بودن ،  بلند بلند میخندیدن صداشون دو رگه بود . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ترنس؟ 😐🙄

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد ... ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد !😏They laugh at you first , then they imitate you. اول بهت میخندن بعد ازت تقلید میکنن😉ی تیزهوشانی تجربی🦋😍🍁(من دیع بُریدم 😒از همه چی😒 از همه درسا😒 از زیست😒از اِریتروپُویتین😒از پُروتُرومبیناز😒از کلسی تونین😒از اعصاب پاراسمپاتیک😒از هیپوکامپ😒از پروفاز متافاز انافاز تلوفاز😒از نوکلئوزوم 😒از کربنیک اَنیدراز😒از 4_کلرو _2,3دی اتیل_4،4،6،7تترا متیل پنتان😒از سیملوله آرمانی😒از ضریب القاوری😒ایح ایح ایح😒 ناموسا نیاین تجربی به امید روپوش سفید😒ب امید اینک خانوم دکتر صداتون میزنن😒ب امید اینک پول توشه😒 من به امید هیچ کدوم اینا نیومدم وضعم اینه دیع وای ب حال شما😒اصلا میخوام برم پیراپزشکی دانشگاه آزاد شهرمون بخونم فقط یه لیسانس بگیرم گم شم برم اون ورِ آب😒 راجب داروسازی هم دیگ از من نپرسین😒 این ایموجی هم دوست دارم😒موده😒)

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

اما چیز جالبی که بهش اشاره کردم بقیه مردم بودن . تقریبا کسی بهشون توجه خاصی نمیکرد نهایتا یکی دو تا ماشین نیش ترمز زدن و رد شدن . همین بیست سال پیش تو همین شهر لاک ناخن پا و سگ داشتن مثل جرم بود همه با انگشت نشون میدادن . 

برام جالب و خوب بود که مردم فرهنگشون رفته بالا تر . 

2166

اون قسمت خیلی خوشحال بودن دیگه ویژگی خاص اون افراد نیست همه میتونن خیلی خوشحال باشن

"مرد هستم"                                                                                                                                                    
اون قسمت خیلی خوشحال بودن دیگه ویژگی خاص اون افراد نیست همه میتونن خیلی خوشحال باشن

😑

اونی که نمیدونست واسه کدوم غمش گریه کنه (: قهقه زد✨ان‍‌ق‍‌در بغ‍‌ض‍‌م‍‌ون‍‌و #خ‍‌فہ ک‍‌ردی‍‌م ک‍ ‍ہ دیگ‍ہ #گ‍‌ری‍ ‍ہ ک‍‌ردن ‍از #ی‍‌ادم‍‌ون رف‍‌تہ !-..͜ ✨🌚•• تو دلیلِ زنده بودَنمي••

ترنس بودن 

منم باور اول دیدم تعجب کردم 

ولی سعی کردم آگاهی مو بالاتر ببرم 

بلاخره ترنس هام جزئی از این اجتماع هستن و حق زندگی دارن 

اگه از اونایی هستی که عکس پست اول نمیذاری میگی هستین بذارم یا نصفه تعریف میکنی بعد میگی هستین ادامه شو بگم،هیچ وقته هییییعچ وقت نه منو لایک کن نه ریپلایی چون ازت متنفرمممممم متنفرم میفهمیییی ازت بدمممم میاد 😡
2050
فرهنگ مردم نرفته بالا، آخر الزمان شده... اگه علائم آخرالزمانو خونده باشی متوجه میشی

متاسفانه اعتقاد ندارم ببخشید .‌

من تو شیراز تا دلت بخواد دیدم:-)

ترنس ها زیاد شدن؟؟؟

یا از انزوا در اومدن حضورشون تو جامعه بیشتر شده که انقدر دیده میشن ؟!

اگه از اونایی هستی که عکس پست اول نمیذاری میگی هستین بذارم یا نصفه تعریف میکنی بعد میگی هستین ادامه شو بگم،هیچ وقته هییییعچ وقت نه منو لایک کن نه ریپلایی چون ازت متنفرمممممم متنفرم میفهمیییی ازت بدمممم میاد 😡

این الان عجیب بوده واست؟! 

شیراز روزی صدتاشو میبینم

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2183
ترنس ها زیاد شدن؟؟؟ یا از انزوا در اومدن حضورشون تو جامعه بیشتر شده که انقدر دیده میشن ؟!

خب اگ بخوام توضیح بدم طول میکشه 

خلاصه بگم قبلا همشون میرفتن کشورای خارج ، تو ایران باید یه جنسیتو انتخاب میکردن برا همین قابل تشخیص نبودن 

اضافه بر این الان دخترنما ها خیلی زیاد شدن ، و صد البته ک تقریبا یه رشد حدودا ۶ برابر هم تو اختلال متولدین جدید بوده ولی خب همش ترنس نبودن کلیه آماره :-)

یه جوری باس بگم همه موارد 😂

درود بر مادر شوهر 
2191