2737
2739
عنوان

من تبریز زندگی میکنم دیشب یه چیز جالب تو خیابون دیدم‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=210887139]تبریز محیطش بسته تره اونقدر تو اجتماع  زیاد نیستن . [/QUOالان ان قد ملت بدبختی ...

خوب پس تو هر شری خیری هم هست . 😏

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2731
مهم اعتقاد من و تو نیست مهم دستور خداست

شما به دین و مذهب علاقمند و معتقد هستید من نیستم . واقعا کامنتم واضح نبود که دوباره راجع به دستور خدا صحبت میکنید؟‌

ترنس ها از دیدگاه من جزء مظلوم‌ترین‌قشرها هستن 

تصور‌کن که جسم‌ و‌هورمونها کاملا و بی هیچ ایرادی مرد هست ولی روح و ذهن کاملا و بدون هیچ‌نقصی زن (یا برعکس)! واقعا دردناکه. انگار ذهن و‌روح اسیر جسمی‌هستن‌که ازش متنفرن و اصلا باور ندارن که متعلق به اونهاست. ترنس ها با همجنسگراها کاملا متفاوتن. همجنسگراها با علم و قبول کامل جنسیت خودشون به همجنس گرایش جنسی دارن. ولی مشکل ترنس ها اصلا گرایش جنسی نیست. اینها با پذیرش جنسیت خودشون مشکل دارن و از جسم‌خودشون بیزارن. 

عموما ترنس ها انقدر زیاد جلب توجه نمی کنن و باز هم می گم عموما بی حاشیه هستن. این هایی که این شکلی خودشون رو تابلو عرضه می‌کنن معمولا دخترنماها هستن و همجنس گراها.

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش
ترنس ها از دیدگاه من جزء مظلوم‌ترین‌قشرها هستن  تصور‌کن که جسم‌ و‌هورمونها کاملا و بی هیچ ایرا ...

بله درسته . مرسی از اطلاعاتی که دادی . 

ولی همین همجنسگراها و دخترنماها و پسر نماها هم بالاخره جایی در روانشون شکسته . هیچوقت نسبت بهشون دید با اکراه یا خشم نداشتم . 

2738