2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحالم که تنها نیستم پس

من همیشه اونو آروم میکنم براش هم مادرم هم زن هم دوست ولی اون ی بار نبود هر وقت باید باشه نیست

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

بغلم میکنه ولی ناراحت میشه گریه کنم یه چیزی میگم واقعیت تاحالابه کسی نگفتم دروغ نیستاولی بعضی اوقات اونم گریه میاد خیلی احساساتی😍

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍
2731
مال من گرفت روشو اون ور کرد خوابید

بیشتر مردا همینن،مخصوصا اگه دلیل گریمون خودشون باشن

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

میزاره گریه کنمو حرف بزنم تو سکوت گوش میده حالم خوب میشه باهمین کار گاهیم جک لوس یا ی خاطره ک از،سوتیای منه میگه خندم میگیره

ولی درکل وقتی دلم گریه میخواد اینو برا خودم میخونم 

چقدر نیزه بلند است نیفتی پسرم

چنگ این حرمله پست نیفتی پسرم

هر طرف رفت سرت دست به انسو بردم

نیزه دار تو بود مست نیفتی پسرم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
قدر شوهرتو بدون دوست داره

میدونم 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
بیشتر مردا همینن،مخصوصا اگه دلیل گریمون خودشون باشن

چرا من مث اون نیستم اخه 

اینقد کنارش بودم از خودم بدم میاد

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
2740
چرا من مث اون نیستم اخه  اینقد کنارش بودم از خودم بدم میاد

ما زنها خیلی احساسی هستیم خیلی دلنازکیم حتی برای غریبه ها هم دل میسوزونیم چه برسه به شوهرمون،اگه شوهرمون قدر شناس باشه خوشبختیم نباشه برعکس

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍