2733
2734
شوهر من بفهمه دپرسم دست پیش میگیره و بدتر ناراحتم میکنه عین دیروز که دید دلم گرفته یهو یه بحثی انداخ ...

تولدت مبارک عزیزم 😍😍برو باهاش آشتی کن امشب مال تونزارناراحت بمونین

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍
ما زنها خیلی احساسی هستیم خیلی دلنازکیم حتی برای غریبه ها هم دل میسوزونیم چه برسه به شوهرمون،اگه شوه ...

مال من ببخشید گوهه اینقد خودمو فداش کردم و با همه چیزش ساختم ازش بدم میاد دیگ 

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من بفهمه دپرسم دست پیش میگیره و بدتر ناراحتم میکنه عین دیروز که دید دلم گرفته یهو یه بحثی انداخ ...

تولدت مبارک🙂،ناراحت نباش💕

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731
مال من ببخشید گوهه اینقد خودمو فداش کردم و با همه چیزش ساختم ازش بدم میاد دیگ 

میفهمم چی میگی🙁

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2740
رفته خوابیده! مرسی عزیزم 

من وقتی قهریم میخوابه میرم بیدارش میکنم میگم خیلی موزی حق نداری بخوابی توهم بایدبیداربمونی چون من ناراحتم... مجبورمیشه منت کشی کنه 

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍
من وقتی قهریم میخوابه میرم بیدارش میکنم میگم خیلی موزی حق نداری بخوابی توهم بایدبیداربمونی چون من نا ...

روزای دیگه بود یکاریش میکردم ولی الان خیلی دلم گرفته نمی تونم حتی برم اتاق کنارش بخوابم. میدونی سه ساله تولدامو حس میکنم همینطوری میکنه هربار، درصورتی که من هرطور شده هرسال سورپرایزش کردم

منم حساسم به تولد و خودشم میدونه، فک کنم باید یه حس هایی رو تو دلم خاموش کنم که خودمم به آرامش برسم