2733
2734

قرار بود نوار قلب بگیرم نشون دکتر بدم ولی چون تکوناش زیاد بود هی پارازیت مینداخت بردم نشون دکتر دادم گفت قبول ندارم آب دور بچت هم زیاد شده، شده 30 دوباره برو بگیر اگر باز اینجور باشه فردا بیا بستری شو وگرنه باشه واسه همون شنبه 

باز رفتم بیمارستان نوار قلب گرفتم گفت خوبه 

خلاصه ک شوهرمم سرکار بود خودم با ماشین رفتم و اومدم همش تو راه بودم 

نگرانم میشه واسم دعا کنین تا شنبه ک عمل میشم همه چی بخیر بگذره؟؟؟ 

عزیزم ان شالله به سلامت بغلش بگیری😍 میشه منو راهنمایی کنی من ۳۰ هفته هستم نمیدونم باید چیکار کنم حواسم به چی باشه که یوقت خطری نی نی رو تهدید نکنه. حرکتا رو حواسم باشه کافیه

با خدا باش پادشاهی کن😎
عزیزم ان شالله به سلامت بغلش بگیری😍 میشه منو راهنمایی کنی من ۳۰ هفته هستم نمیدونم باید چیکار کنم حو ...

انشاالله ممنونم گلم 

آره عزیزم هواست باشه ب تکوناش ب دردات آبریزش نداشته باشی 

دیدی تکوناش عادی نیست برو دکتر نوار قلب بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله ممنونم گلم  آره عزیزم هواست باشه ب تکوناش ب دردات آبریزش نداشته باشی  دیدی تکون ...

ممنون گلم‌. یعنی اگه کم تکون بخوره؟من بعضی روزا خیلی لگدای شدید میزنه ولی بعضی روزا مث امروز حرکت داره ولی انگار خسته هست خفیفه حرکاتش طبیعی هست؟

با خدا باش پادشاهی کن😎
2731
ممنون گلم‌. یعنی اگه کم تکون بخوره؟من بعضی روزا خیلی لگدای شدید میزنه ولی بعضی روزا مث امروز حرکت دا ...

آره وقتی خیلی کم شد ی چیز شیرین بخور بخواب ب پهلو چپ اگر تا یک ساعت یا نیم ساعت تکون نخورد برو دکتر نوار قلب بگیر 

گاهی حرکاتش کم میشه معمولا ب خاطر فعالیت زیاد خودت یا خستگی خود بچه