2737
2734
عنوان

صلواتیه 💚

99 بازدید | 20 پست

لطفاخوب توجه کنید روند این طور هست که شما هرتعدادازهر مورد رو بخواید اتخاب  میکنیددر اعضاش هر تعدادصلوات بخواید میفرستم به هر نیتی که بخواید.

🔵 سوره حشر(1)(به نیابت از من سودابه نیت حاجت روایی)

🔵 سوره نبا(2)(به نیابت از من سودا)

🔵صلوات فتح(به نیابت از من سودابه نیت حاجت رواییم)

🔵زیارت حضرت رقیه(به نیابت از من سودا به نیت حاجت رواییم) 

🔵دعای توسل کامل به ائمه(3)(در قسمت ذکر کردن حاجت بگید(( لطفاتااخر این ماه  حاجت سودارو بدید))

🔵دعای احتجاب(2)(به نیابت از من *سوداهدیه به امام هادی ع)

🟣 دقیق  بگید از هرچی چقد میخونید و هرکدوم رو که انجام دادید دوباره اطلاع بدید که خط بزنم🟣

سوره ی حشر ان شاءلله حاجت روا شی ۳۱۳ صلوات واسه حاجت رواییم بفرست اسمم فاطمه اس ۴ تا حاجت مهم دارم

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

سلام منم حشر یکبار میخونم اسمم فائزه است به نیت اول سلامت خودمو خونوادم بعدم خونه و ماشین خریدنمون ۸۰ صلوات بفرست به نیت امام رضای غریب.التماس دعا

فقط حاجتمو کامل بگو خواهری التماس دعا

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به روی چشم

❤❤

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
2740
سلام عزیزم سوره حشر رو برات خوندم برام دعا کن 

برام دعا کن که پدر مادر کسی که می‌خوام به ازدواجمون راضی بشن هر چه زودتر و بهش برسم هیچ وقت هم پشیمون نشم و بچه های سالم بیاریم و خوشبخت بشیم 

حتما دعا کن برام ببین خیلی حاجت دارم همش هم مهمه بی زحمت برام دعا کن یه آیت الکرسی برام بخونی و از ته دل دعا کنی کافیه دعا کن پدر مادرش امشب راضی بشن من به عشقم برسم زودتر خوشبخت بشیم بچه های سالم بیاریم یدونه سقط نصیبم نشه همه ی بچه هام سالم بشه اصلا رنج و درد و سختی هم نکشم و کسی هم نتونه سر کوفتم بزنه پولدار بشیم خونه بخریم هم خودم هم مادرم اینا و همیشه. سالم و سلامت باشیم و هیچ وقتتتت مادرم حتی سرماخوردگی عادی هم نخوره هیشکی دیگه مریض نشه این مریضی کرونا تموم شده همه ی نابارورا و کسایی که مشکلات ژنتیکی دارن با آوردن بچه های سالم دامنشون سبز بشه خودت همیشه دلت خوش باشه و خوشبخت بشی حتمااا اینا رو بگو از ته دلت برام یه آیت الکرسی بخون و پیش امام رضا سفارشم رو کن حتما حتما یه صلوات هم برام بفرست 

حتما دعا کن برام ببین خیلی حاجت دارم همش هم مهمه بی زحمت برام دعا کن یه آیت الکرسی برام بخونی و از ت ...

چشم میگم میشه برام یه زیارت حضرت رقیه بخونی ساعت داره دوازده میشه کلی از نذرام مونده میشه؟؟

200تادیگه ام میخونم 💙

خوندم گلم نمیخواد خودت اذیت کنی هر چقدر میخوای همین ک یه آیت الکرسی برام بخونی و از ته دلت حاجتام رو بخوای از خدا برام کفایت می‌کنه تو بخواه از امام رضا که ضامنم بشه امشب 

2706