2737
2739
عنوان

اثر عجیب دعا در حق دیگران شگفت زده میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 4277 بازدید | 69 پست
يا الله يا الله يا الله  بيايين واسه هم دعا كنيم حاجت روا بشيم  واسه ارزوها و حاجت هم دي ...

اان شاالله هدایت بشه اللهی  بحق امام رضا که امشب شهادتشه

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
انشاالله دررحمت خداهمیشه بروت بازباشه من همیشه واسه همه که نیازبه دعادارن دعامیکنم ازخداواسه همه طلب ...

خدا حفظت کنه اللهی😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرستادم براشون 

شما عزیزان هم برای 

شِفای حسین فرزند ریحانه  دعا کنید 

که کوچولومون  خوب بشه بحق دعای شما عزیزان🙏🏻

ممنون میشم برای شِفای حسین کوچولو یه صلوات بفرستید
2728
فرستادم براشون  شما عزیزان هم برای  شِفای حسین فرزند ریحانه  دعا کنید  که کوچ ...

براش دعا کردم  ان شاالله ان شاالله که حاجت روا بشی

لطفا برای اینکه داداشام شغل مناسب نصیبش بشه براش دعا کن  خوندم برای اون دخترخانمها ان شالله خد ...

حتما عزیزم  یک دعا بهت یاد میدم خیلی عالیه خود استاد دانشمند درمورد پر برکت بودن این ذکر زیاد تعریف کردن عالیه واقعا

لطفا برای اینکه داداشام شغل مناسب نصیبش بشه براش دعا کن  خوندم برای اون دخترخانمها ان شالله خد ...

اول بسم الله الرحمن الرحیم 1 بار  صراط عَلیٍ المستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین  110 بار هروز عالیه بخصوص بعد نماز صبح 

2738
استغفار و صلوات  دعا کنید امشب خدا شفامو بده سمیرا

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شاالله بحق محمد و آل محمد که شفا پیدا کنی اللهی اللهی

خوندم واسشون. میشه واسم 10تاصلوات بفرستی ودعام کنی تاآخر امسال به دو تاحاجتم برسم. خیلی خستم😢 اسم ...

خوندم برات عزیز دلم  یک دعا عالی دارم بخونش با وضو رو به قبله بخدا خیلی عالیه

اللَّهُمَّ إِنَّکَ حَیٌّ لاَ یَمُوتُ وَ صَادِقٌ لاَ یَکْذِبُ وَ قَاهِرٌ لاَ یُقْهَرُ وَ بَدِیءٌ لاَ یَنْفَدُ وَ قَرِیبٌ لاَ یَبْعُدُ وَ قَادِرٌ لاَ یُضَادُّ وَ غَافِرٌ لاَ یَظْلِمُ وَ صَمَدٌ لاَ یَطْعُمُ وَ قَیُّومٌ لاَ یَنَامُ وَ مُجِیبٌ لاَ یَسْأَمُ وَ جَبَّارٌ لاَ یُعَانُ وَ عَظِیمٌ لاَ یُرَامُ وَ عَالِمٌ لاَ یُعَلَّمُ وَ قَوِیٌّ لاَ یَضْعُفُ وَ حَلِیمٌ لاَ یَجْهَلُ وَ جَلِیلٌ لاَ یُوصَفُ وَ وَفِیٌّ لاَ یُخْلِفُ وَ غَالِبٌ لاَ یُغْلَبُ وَ عَادِلٌ لاَ یَحِیفُ وَ غَنِیٌّ لاَ یَفْتَقِرُ وَ کَبِیرٌ لاَ یُغَادِرُ وَ حَکِیمٌ لاَ یَجُورُ وَ وَکِیلٌ لاَ یَحِیفُ وَ فَرْدٌ لاَ یَسْتَشِیرُ وَ وَهَّابٌ لاَ یَمَلُّ وَ عَزِیزٌ لاَ یُسْتَذَلُّ وَ سَمِیعٌ لاَ یَذْهَلُ وَ جَوَادٌ لاَ یَبْخَلُ وَ حَافِظٌ لاَ یَغْفُلُ وَ قَائِمٌ لاَ یَسْهُو وَ دَائِمٌ لاَ یَفْنَى وَ مُحْتَجِبٌ لاَ یُرَى وَ بَاق لاَ یَبْلَى وَ وَاحِدٌ لاَ یُشْبِهُ وَ مُقْتَدِرٌ لاَ یُنَازَعُ یَا کَرِیمُ الْجَوَادُ الْمُتَکَرِّمُ. یَا ظَاهِرُ یَا قَاهِرُ أَنْتَ الْقَادِرُ الْمُقْتَدِرُ یَا عَزِیزُ الْمُتَعَزِّزُ یَا مَنْ یُنَادَى مِنْ کُلِّ فَجّ عَمِیق بِأَلْسِنَه شَتَّى وَ لُغَات مُخْتَلِفَه وَ حَوَائِجَ مُتَتَابِعَه وَ لاَ یَشْغَلُکَ شَیْءٌ عَنْ شَیْء. أَنْتَ الَّذِی لاَ یُفْنِیکَ الدُّهُورُ و لاَ تُحِیطُ بِکَ الاَْمْکِنَهُ وَ لاَ تَأْخُذُکَ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ یَسِّرْ لِی مَا أَخَافُ عُسْرَهُ وَ فَرِّجْ عَنِّی مَا أَخَافُ کَرْبَهُ وَ سَهِّلْ لِی مَا أَخَافُ حُزُونَتَهُ سُبْحَانَکَ لاَ إِلَهَ إِلاَّ أَنْتَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ .

2706