2703
2553

امام صادق علیه السلام می فرمایند:

اگر شخصی در پشت سر برادر مومنش برای او دعا کند از عرش ندا می شود؛ برای تو صد هزار برابرمثل او است... این در حالی است که اگر برای خودش دعا میکرد،فقط به اندازه همان یک دعایش به او داده می شد

پس دعای تضمین شده ای که صد هزار برابر آن داده می شود،بهتر است از دعایی ( دعای شخص برای خود) که معلوم نیست مستجاب شود یا نشود.

من لا یحضره الفقیه ج ۲ ص ۲۱۲

دوستان ، از شما خوبان میخواهم که شما خودتون انتخاب کنید دوست دارید برای شما چه دعایی بخونم 

صلوات  ایه الکرسی  استغفار یا هرچی مثلا بگید به نیت من به تعدا د...صلوات بفرستید 

حاجت روا باشید و دلتون شاد🌺🌺

دوستان عزیزم سلام ازتون میخوام برای یک بنده خدایی که خیلی فقیره و 4 تا دختر مجرد داره دعا کنید هرکدوم  7 مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم و لاحول ولا قوه الا باله العظیم  و هرچند مرتبه صلوات به میل خودتون به نیت ازدواج خوب برای دختراش و زندگی پر برکت

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

گروه چله ایت الکرسی🙏🏻😍

حاجت دارها خوشحال میشم عضو بشیم و برای هم دعا کنیم تا زودتر به حاجت دلمون برسیم😊

https://t.me/joinchat/oFGICqoYg69iMTA8

#اهداف_چله_مون👇👇

🔹️سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان عج

🔹️ توفیق زیارت قبر شش گوشه امام حسین ع

🔹️ شفای همه بیماران

🔹️عاقبت بخیری مون.

🔹️  مهیا شدن شرایط ازدواج واسه مجردها.

🔹️ حل شدن مشکلات خانواده ها.

🔹️حل شدن مشکلات کشورمون.

🔹️ آمرزش گناهان.

🔹️آشتی میان زن و شوهر

🔹️برای فرزند دار شدن

🔹️ادای قرض

🔹️وسعت رزق و روزی

🔹️گشایش کار

🔹️ حاجت روایی همه دوستان به ویژه دوستان شرکت کننده داخل چله.

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

با اجازه استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7392750/سفره-صلوات-هدیه-به-امام-رضاع?postId=210723834

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آره منم ایمان دارم خودم ازمرگ خدانجاتم دادفکرکنم بخاطردعاهاییکه واسه بقیه کردم بود

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

خوندم عزیزم براشون 100 صلوات هم می فرستم 

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌼

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃
خوندم عزیزم براشون 100 صلوات هم می فرستم 

خیلی ممنونم حتما خدا 100 برابرش بهت میده 😍😍

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2714
آره منم ایمان دارم خودم ازمرگ خدانجاتم دادفکرکنم بخاطردعاهاییکه واسه بقیه کردم بود

ااره واقعا این دعاها یک جایی از زندگی به دادت میرسن پس تا میتونی برای بقیه دعا کن  برای این بنده خدا هم دعا کن 

خوندم گلم

خیلی ممنونم گام خدا 100 هزار برابرش بهت میده

خوندم گلم 🌷دعا کن بهش برسم 

ان شاالله ان شالله که بهش برسی

يا الله يا الله يا الله 

بيايين واسه هم دعا كنيم حاجت روا بشيم 

واسه ارزوها و حاجت هم ديگه دعا كنيم و صلوات بفرستيم ممنون ميشم واسه حاجت دل خانواده ام دعا كنيد 

انشاالله همه حاجت روا بشيم 

واسه هدايت برادرم سعيد خيليييييي خانوادمو اذيت ميكنه رفيق بازه أهل كار نيست به اجبار أز پدرم كه بازنشسته پول ميگيره اگه هم بهش ندن داد و بي داد ميكنه ميشه صلوات بفرستيد و دعا كنيد 

به اسرار همين برادرم پدرم منصور خونه را فروخت و يك زمين خريد زمين هم به مشگل خورده دعا كنيد مشگل زمين هم حل بشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻التماس ميكنم واسه حل مشگلات خانواده أم دعا كنيد انشالله هيج وقت غم و غصه را تو چهره خانوادتون نبينيد 

پدر و مادرم أز غصه پير و داغون شدن 

الهي همه پدر و مادرها حاجت روا بشن 

الهي هيج پدر و مادري دشمن به شاد نشن 

ممنون واسه حاجت روايي پدر و مادرم دعا كنيد 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ااره واقعا این دعاها یک جایی از زندگی به دادت میرسن پس تا میتونی برای بقیه دعا کن  برای این بند ...

انشاالله دررحمت خداهمیشه بروت بازباشه من همیشه واسه همه که نیازبه دعادارن دعامیکنم ازخداواسه همه طلب مغفرت میکنم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2706