2737
2739
عنوان

اثر عجیب دعا در حق دیگران شگفت زده میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 4277 بازدید | 69 پست
این دعا برا چه حاجتی هست؟ چند بار باید خونده بشه.

سلام عزیزم برای هر حاجتی  یک بار  آگه یکبار جواب نداد 7 شل شبی 1 مرتبه

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
سلام عزیزم برای هر حاجتی  یک بار  آگه یکبار جواب نداد 7 شل شبی 1 مرتبه

سلام، ممنونم. اسم دعا چی هست؟ میدونید؟

التماس دعا دارم برا حاجت قلبیم. 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول بسم الله الرحمن الرحیم 1 بار   صراط عَلیٍ المستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ای ...

برا چه حاجتهایی مناسب هست؟

کدوم قسمت رو یکبار؟

و کدوم قسمت رو باید صد و ده بار بگیم؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
سلام، ممنونم. اسم دعا چی هست؟ میدونید؟ التماس دعا دارم برا حاجت قلبیم. 

ننمیدونم اسم این دعا چیه ولی حاجت گرفتم ازش  از امام علی علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2731
برا چه حاجتهایی مناسب هست؟ کدوم قسمت رو یکبار؟ و کدوم قسمت رو باید صد و ده بار بگیم؟

سلام عزیزم این دعا خیلی پر برکت هست من نزدیک یک ماه میخونم عالیه   این ذکر مثل بلدوزر جاده زندگیت صاف میکنه  بسم الله الرحمن الرحیم 1 بار  و کل ذکر 110 بار

ننمیدونم اسم این دعا چیه ولی حاجت گرفتم ازش  از امام علی علیه السلام

ممنون عزیزم

سلام عزیزم این دعا خیلی پر برکت هست من نزدیک یک ماه میخونم عالیه   این ذکر مثل بلدوزر جاده زندگ ...

ممنونم🙏🌹

2740

یه چیزی که خودت خیلی بهش اعتقاد داری به نیت افزایش رزق و روزی و ازدواج و عاقبت بخیری برام بخون منم برات تو قنوت نمازم دعا میکنم انشاالله که عاقبت بخیر دنیا و آخرت بشی 

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س