2194
2106

۴ سالشه. جیششو همچنان خیلی وقتا نمیگه. هر راهی رو رفتم از چند جلسه مشاوره و بازی و کادو و تشویق و .... 

خسته شدم دیگه

الان از بعدازظهر باهاش یعالم بازی کردم. چندبار هی گفتم مامان جیش ولی گفت ندارم که ندارم. بعد یهو دیدم جیش کرده. بلندش کردم بردم توالت.بهش گفتم ازت ناراحتم، آخه چندبار گفتم بریم توالت و نیومدی؟‌ بعد باز ازون تو بیرون نمیاد. خودشو خیس آب کرده.هوای اینجا هم خیلی سرده. لباس آوردم عوض کنم. هی با تن خیس تو خونه میدوه

با این شکم بزرگ نمتونم دنبالش کنم. گلوم پاره شد از بس صدا زدم. فقط میگفتم پاشم اینو بزنم له کنم. 

هی چشامو بستم به خودم گفتم اون فقط ۴ سالشه... ولی باور کنید ضربان قلبم رو هزار بود. 

آخرم به زور دستشو گرفتم و سرش خورد زمین و لباساشو تنش کردم با داد و دعوا....

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میزنم له میکنم😐💔

پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری تو رو خدا اون دکمه ی خروج و از اون بغل بردارید مرسی اه🥺💔

اوووف😑

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

کسی نیست کمکت کنه گلم؟

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
2166

چندبار زدم بعد نشستم دل سیر خودمو فحش دادم و گریه کردم. دیگه یا میزنم رو پای خودم یا چشمامو میبندم میخوابم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ی خودته؟

پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری تو رو خدا اون دکمه ی خروج و از اون بغل بردارید مرسی اه🥺💔
2165

منم تازه نزدیک یک ماهه زایمان کردم دخترم 4سالشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

درکت میکنم. منم خیلی عذاب میکشم از دست خواهر زاده هام😭

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌   "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند.  همه رو میبخشم به جز اونایی که اعتماد بنفس و انگیزه آدما رو می کٌشن. ‏وقتی تو زندگيت به مشكل بر ميخوری،اولين نكته كه بايد بدونی اينه ..."مشكل تو" برای هيچكس مهم نيست :)پس با کسی درد دل نکن نه‌که مشکلتو حل نمیکنهتازه یه سوژه هم میدی دستش تا بر علیهت ازش استفاده کنه
2183
بچه داری؟ جدی میزنی؟ 

نه بابا من عاشق بچه هام بخصوص اگه بچه ی خودم باشه جونم و میدم(مجردم)

چهارسالشه چرا نمیگه؟

چه حوصله ای دارید دوباره بچه

اه🤭🤭😓🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️