2737
2734
عنوان

وقتی همه وجودتون میگه بزن این بچه رو له کن چه کار می کنید‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 74 پست
من میگم شاید از مهربونی زیاده خیلی بهش رو دادم

نه عزیزم این بچه تو وجود استرس داره

حتما فکر درمانش باش

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
آره دخترن. دورش شلوغ شد یهو قاطی کرد اصلا افسرده شد سریع گفتم‌ بقیه یه مدت نیان تو بارداری ام کلی هد ...

چقد خوب 

خداروشکر عزیزم

دختر من به شلوغی عادت داره

فقط نگران توجه زیاد اطرافیان به نوزادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم این بچه تو وجود استرس داره حتما فکر درمانش باش

عزیزم با یکی از مشاورهای خوب کودک مشهد چند جلسه وقت داشتم

اونم معتقد بود زیاد رو دادم و سهل گرفتم بهش

تا یه حایی خوب پیش رفتیم و بعد بارداری یهویی من پیش اومد و یسری مسائل و نشد ادامه بدم

از هرچی بچه اس متنفر شدما، دخترم ۸ سالشه طفلک سرما خورده، این گودزیلا هم پسرم ۱۵ ماهشه، از ساعت ۵ گریه گریه...

بغلش کردم گریه... موزیک و شو گذاشتم گریه... گذاشتم زمین گریه...

مغزم قفل کرد دیگه، آخرش استامینوفن بهش دادم بازم بعد یکساعت گریه ده دقیقه پیش خوابش برد

توله سگ دندون داره در میاره و یه مقدار بی قراریش واسه اونه ولی پیر شدم تو این چند ساعت

هرچی فحش بلد بودم به خودم و مادرش دادم، واقعا اون مادر روانیه حق داشته بچه رو کوبیده بوده زمین.

بچه یعنی زجر ابدی

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
عزیزم با یکی از مشاورهای خوب کودک مشهد چند جلسه وقت داشتم اونم معتقد بود زیاد رو دادم و سهل گرفتم ب ...

نمیدونم عزیزم شاید همینطوره

پس خودت رفتارتو اصلاح کن 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
برا همیشه از بچه متنفرم

عاشق بچه بودما ولی واقعا این بچه دومی عشقمو تبدیل به نفرت کرده، همش صدای ونگ و گریه تو سرمه

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
2738

عرررررررر منم خستم بچه داری چقد سخته

منی ک تا قبل بچه اعتراض مادرها رو عیب میدونستم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
چقد خوب  خداروشکر عزیزم دختر من به شلوغی عادت داره فقط نگران توجه زیاد اطرافیان به نوزادم&nb ...

منظورم از شلوغی همونه. همه دیدن نوزاد اومدن اون حس بد گرفت 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه منم دست کمی از بچه شما نداشت ،ولی شروع کردم تند تند بهش اب و مایعات دادم و هر نیم ساعت صداش میکردم برای دسشویی ، بعدم گفتم جیش داشته باشی و نکنی دلت میترکه ها ، از اونورم بچه باید حساب ببره نه اینکه بزنی یا دعوا کنی ولی لوسشم نکن هر چی جای خودش 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
دختر من 6 سالشه من همچنان درگیر اروم غذا خوردنشم...دوساعت طول میکشه تا غذاشو بخوره...بس ک اروم میخور ...

دختر منم خودش مستقل از 6ماهگی ام جدا خوابیده تا الان تاره منتظره خواهرش 6 ماهه شه بره تو اتاقش... آخه بچه داری سخت نیست تربیت و ترس از آینده شون سخته 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
آخه این‌روشا دو سه روز جواب میده بعد آدم خسته میشه اگه بدونی من‌چقد راه های مختلفو رفتم و باز برگشت ...

خب نشون میده تو نباید راه رو ول کنی... اون جواب میده به این روش تو بی حوصلگی میکنی قطع میکنی...معجزه نمیشه ک بالاخره باید ثابت قدم باشی تا اخرش نمیشه بشینی غصه بخوری داد و فریاد کنی یا بچه رو بزنی 

هر چه در جستن آنی، آنی.
دختر منم خودش مستقل از 6ماهگی ام جدا خوابیده تا الان تاره منتظره خواهرش 6 ماهه شه بره تو اتاقش... آخ ...

اره بچه با همه سختیاش بزرگ میشه...هرچند ک پدر ادمو درمیاره...ولی واقعا اینکه ایندشون چی میشه و مسئولیتی ک ما در مقابلشون داریم سخته

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
مرسی عزیزم آره قبلش حتما با مشاور مشورت کن به من‌گفت اصولی نگرفتم از اول و برای همین اذیت میکنه

اس کاملللللل کاملللللل درکت میکنم من پسرم 3 سالشه  یک ساعته تو دستشویی نشستم باهاش  پی پی کنه گریه میکنه نمیکنه خودشو نگهمیداره ظهر خوابم داشت خونه هارو جارو کردم خوابیدم  رفته بالای کابینت ها یه چیپس رو پودر پودر کرده زیر خونه 🥵

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
2706