2733
2734

نه کم کم شروع میشه ولی زایمان پسر خیلی دردناک تر از زایمان دختره .زایمان پسر درد هاش قوی و محکمه ولی مال دختر ضعیف ..نمیدونم شاید من زایمان دومم بود راحت بنظر رسید ...واسه دخترم تو خونه دردم کم بود خودم و هم قوی نشون میدادم ولی دیگه آخراش تو بیمارستان التماس میکردم بیان عملم کنن ولی هیچکی نمیومد سراغم..هر از گاهی یکی میومد هی میگفت هنوز دهانه رحمت باز نشده ولی دیگه خودم حس میکردم که میاد انقدر زور زدم که یکی از پرستارا داد زد که نصفش بیرون اومده..😂 منم تا میتونستم نفسم و هبس میکردم و زور میزدم 🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ۱۰۰سال نمیتونم طبیعی زایمان کنم یعنی نمیکنمم به جهنم که عوارضش بیشتره ول کن بابا

حالا چرا عصبی میشی 😑🙄 کی گفت 100 سال بشین زایمان کن جلوگیری کنی غم نداری 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2731
ولی اون موقع فقط از خدا تشکر میکردم فقط خدا خودش کمک میکنه ..تو هم امیدت به خدا باشه انشالا به سلامت ...

ممنون عزیزم ایشالا همیطور باشه دعا کن برام

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین

رفتم بیمارستان آماده شدم کامل بعد که خوابیدم سرم زدم یک ساعت و نیم بعدش با ویلچر بردنم یه جا وقتی که ده سانت باز شد پرستاره چک‌می کرد وقتی ده سانت باز شد با ویلچر رفتم اتاق خوابیدم رو تخت یه سرم زدن بهم و یه چیزی گذاشتن خیلی راحت بچرو کشیدن بیرون 

د 🥰💣 میشه واسه اینکه بیماریم درمان بشه یه صلوات بفرستین 🌻 واسه دخترم یه فاتحه بفرستین🍃🌻 married💍 غلامرضا 💛 سپهر👦🏻
2738

مرگو ب چشم دیدم خیلی بد بود فقط زجر بود و زجر بعدشم ک اومدم خونه سینه هام نوکش ناجور بود دخترم نگرفت سینه هامو ....شیر تو سینم چرک کرد تب 40 درجه کردم افسردگی گرفتم همزمان تو این روزا خیانت شوهرم رو شد برام ای خداااا یاادم افتاد عصبی شدم

من بیمارستان دولتی  بهارلو تهران رفتم. 

بیمارستان خوبیه. مخصوصا اتاق زایمان. 

هفته 38. 7 روزم بود کیسه آبم  1 شب سوراخ شد. 

تا بیمارستان رفتم و بستری شدم 4 صبح شد 

دو ساعت حالم بد خیلی بیهوش میشدم. 

درد داشتم ولی کم 

ساعت 6 صبح گفتن پاشو زور بزن دهانه رحم باز شده 

منم زور زدم اومد بیرون. اون لحظه هم هیچ دردی نداری اصلااااااااااااااا 

پیاده روی حتما انجام بده. حمام گرم.... سوره توحید بخون به حضرت فاطمه هدیه بده تا زایمان راحت داشته باشی. و هین زایمان ذکر یاحی یا قیوم بگو خدا کمکت میکنه. بچه من دختر بود 

الانم دوباره باردارم 4 ماه. 

4 سال پیش زایمان کردم 

دیگه طبیعی راحت واست نوشتم بدونی سخت نیست 

2706